Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamit benyomatam a telefonom...

Valamit benyomatam a telefonomon a beállításokon és a képernyő feketére változott. Hogyan kell visszaállítani ? Fogalmam nincs , mit nyomtam el. Megvan rajta minden, de az alapszin fehér volt.

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 00:59
 1/4 anonim válasza:
100%

Beállítások ➡ kijelző és fényerő ➡ ott kell kikapcsolni a sötét módot


Huawei p20-on biztos így van. A többi készüléken is hasonlóan lehet csinálni

2021. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen. Köszönöm. Sikerült.

Hirtelen megijedtem, mi történhetett. Köszi.

2021. júl. 16. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam valamelyik nap véletlenül levettem a fényerőt. Már bosszankodtam hogy vihetem szervizbe akkor láttam hogy nagyon halványan mintha lenne kép és tényleg az volt a hiba levettem a fényerőt véletlenül
2021. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú, igen. Ezek idegesítő dolgok, ha az embernek fogalma nincs, mit nyomkod el. De jó, hogy sikerült megoldani ! 🍀❤️
2021. júl. 16. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!