Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a telefonom...

Miért nem érzékeli a telefonom a bal hüvelykujjamat?

Figyelt kérdés

(Nem történt semmi sérülés, ami miatt más lenne a felülete.)


Már régebben is feltünt hogy néha nem hajlandó érzékelni (korábbi telefonomnál is), de most már szinte állandó és tényeg mindegy mit csinálok, a többi ujjamat, sőt amilyen hülye vagyok még azt is kipróbáltam hogy az orromat érzékeli-e és hát persze.


Egyedül azt az egy ujjamat nem, de most már lassan tényleg egyáltalán nem.


Egyrészt nagyon idegesít, másfelöl tényleg nagyon érdekelne ilyen mitől van.



2021. júl. 17. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vizes/ izzadt? Esetleg nem érsz hozzá a tenyered egy részével - ami a hüvelykujjad mellett van, tudod -, ami miatt hülyén (vagy sehogy) érzékelne?
2021. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem érek. Nem is izzadt, meg akkor a többi is az lenne. De a touchpad a laptopomon ugyan úgy nem érzi azt az egy ujjamat.:D


Tényleg nem tudom mitől lehet, de érdekesnek tartom.

2021. júl. 17. 09:47
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Milyen telefon? Képernyőbe épített érzékelő? Nekem Samsung telefon, képernyős ujjlenyomat érzékelője kb. minden 3-5 érintésre érzékeli csak az ujjlenyomatot. Ha száraz az ujjad, akkor sem jó, ha túl nedves, akkor sem, nagyon sz.rok ezek az érzékelők. Előtte a Sonynál biometrikus érzékelő volt az oldalán, mindig működött, sosem volt gond. Samsung meg egy f.s.
2021. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!