Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi note 5 készülékem...

Xiaomi Redmi note 5 készülékem nem kapcsol be, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éves a készülékem. Mivel egyre jobban merül, ezért ha nem használom, mindig kikapcsolom rajta a wi-fit. Ma nem tudtam bekapcsolni, egyszerűen nem reagált semmit se ha megnyomtam a gombot. A mobilnetet engedte csak. Ezért újraindítottam, pontosabban újra akartam indítani. Már vagy egy fél óra telt el azóta, és csak azt mutatja hogy töltődik. (nincs töltőn a telefon, hanem úgy tölt mint egy videó a youtube-on mikor rossz az internet kapcsolat)


Ilyenkor mit kell tenni? 90-95%-on volt mikor megpróbáltam újraindítani, várjam meg hogy lemerüljön és próbálkozzak újra? Nem szeretném ha tönkre menne, egy csomó fontos dolog van rajta.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. júl. 17. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sok esélyt látok rá,hogy meg tudod menteni a telefont. De próbálkozni viszont lehet pár dologgal. Elképzelhető hogy csak az akkuja adta fel a harcot (főleg egy 3 éves telefonnál). Ha csak az akkor mázlis vagy,mert egy csere és megy tovább. De viszont ha szoftveres a gond,akkor egy Hard Reset-et mindenképp csinálni kell,az viszont teljesen lenulláz mindent,óriási adatvesztéssel jár. Ha van géped otthon kösd össze a telót adatkábellel,nézd meg hogy érzékeli e a gép,mint külső meghajtót. Ha igen,akkor elvileg szoftveresen még nem döglött be teljesen. Akkor gyanakodnék ismételten az akkumulátorra.
2021. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1- Köszönöm a gyors választ! Szerinted várjam meg hogy lemerüljön, vagy most töltés közben is mepróbálhatom megnézni a géppel?
2021. júl. 17. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gépre ha rádugod,alapból tölteni fogja neked. Nyugodtan nézd meg.
2021. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ments le mindent amilyen hamar csak tudod.


Aztán lehet próbálkozni visszaállítással, ha utána is rossz, szerviz, de szerintem vegyél újat.

2021. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már amúgyis tervbe van egy új telefon beszerzése, nekem csak az adatok kellenek.


Feltettem a gépre, de nem érzékeli, vagy csak nem találom. Nem tudom miért, általában felugrik egy ablak ha csatlakoztatom a géphez a pendriveom/telefonom.

2021. júl. 17. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél egy normális telefont inkább .
2021. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindegy mi van abba az ablakba írva amúgy
2021. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6- majd ne hisztizz ha lepontoznak xd
2021. júl. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!