Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se (2016) messengerben...

Iphone se (2016) messengerben kihangosítva nem hall a hívott fél, normál módban tökéletesen hallanak. Továbbá halk környezetben vesz hangot a kamera, hangos környezetben pl. koncert nem vesz hangot. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
5 éves telefonról van szó...
2021. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
telepítsd újra a messengert
2021. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Újra telepített már vagy ötször. Ugyan az a helyzet.
2021. júl. 19. 20:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit észrevettem még,hogy ha az előlapi kamerával videózok akkor nem vesz fel hangot hanem csak sistergés van.
2021. nov. 6. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a külső mikrofonof elromlott, a beszed mikrofonod viszont jó.


2 mikrofon van az egyik a közeli, a masika távoli hangokat érzékeli. Mikor telefonálsz közeli, mikor kihangosítod távoli lesz aktív



Ha nekes megéri megjavittatni, akkor vidd el egy szervízbe aztán kérj egy ajánlatot mennyiert csinálják meg.


Bár nem hiszem, hogy megéri mar hosszú távon, de ha jó az ajánlat talan.

2021. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 10 ezerből megvan a szervizelése.
2021. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Normàl telefonálásnál kihangosítva viszont jól hallanak. Messengernél van csak ez a hiba. Már csomószor töröltem és telepítettem újra, de semmi. Na de úgyis akartam rá új hátlapot és akksit venni, így akkor megnézetem ezt a mikrofont is.
2021. nov. 9. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!