Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Tegnap (2015. 06.10....

Sürgős! Tegnap (2015. 06.10. ) voltam Bécsben One Direction koncerten, és elveszett a telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sokat videóztam, lemerült és eltettem a váltáskámba. mivel hatalmas a telefon, ezért valószínű, hogy kiesett, vagy csak kiemelték onnan. karácsonyra kaptam, és nem volt olcsó... kérlek segítsetek, mit tegyek?

2015. jún. 11. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy voltál vándájreksön koncerten...XD
2015. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veszel másikat mást nem tehetsz
2015. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit, így jártál. Legközelebb majd jobban figyelsz a cuccaidra.
2015. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erdeklodhetsz a szervezoknel, ha okes volt a szervezes, akkor a talalt targyakat visszaszolgaltatjak. Esetleg tehetsz feljelentest, hogy elloptak(bar a leirtak alapjan nem igazan ez az eset a valoszinubb). Sok mas opciod nincs. A jovore nezve viszont ajanlom, ha van egy draga telod, szerezz be melle egy ezereves gagyifont, amit nem sajnalsz es ha bulizni mesz azzal menj. Neha en is igy csinalok es tobb ismerosom is el ezzel a lehetoseggel.
2015. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van, nekem is van egy olcsóbb telefonom az iPhone mellett, koncertre kifejezetten nem viszem, mert másik telefonom tört már össze a zsebemben...más kérdés, hogy eleve nem etikus egy koncerten végig a telefonon nyűglődni, nem azért fizetted ki a jegyet, hogy végigfotózd, videózd.


de tökmind1 már végülis. a lényeg, hogy kikapcsolva 1% esély, hogy meglesz...de nem hinném, hogy sokan foglalkoznának vele, és leadták volna.

2015. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez az olcsó telefonos válasz tetszett, majd máskor jobban vigyázok:/ :)
2015. jún. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!