Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire szűri ki a vírusokat...

Mennyire szűri ki a vírusokat az Avast?

Figyelt kérdés
A telefonom néha indokolatlanul kezd enyhén forrósodni, letöltöttem az avastot, megnéztem, és amit talált 1 gyanús fájlt, azt le is töröltem. De azóta is van ez az indokolatlan melegedés. Mennyire megbízhatóan szűri ki a vírusokat, hackereket, és a telefonba való illetéktelen behatolást az avast?

2021. júl. 18. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem látogatsz mindenféle gyanús oldalakat, nem telepítesz netről letöltött .apk-kat a telefonodra, akkor nem lesz vírusos, és a forrósodásnak inkább hardveres oka van, mint szoftveres. Teljesen feleslegesek telefonra az ilyen mindenféle vírusírtók, optimalizáló szoftverek, stb.
2021. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A melegedés sosem indokolatlan.
2021. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!