Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy i phone 5-s telefonomon...

Szenyorfoci kérdése:

Egy i phone 5-s telefonomon az utobbi időben -rendszertelenül -egy-egy csippantást tesz! Nincs bekapcsolva semmilyen ertesitő, az sms, telonhang meg teljesen más! Ez egy egyszerű " csipp "! Valaki esetleg tudja, hogy ez mi? Eddig ilyen nem volt! Kösz

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

hát az bármi lehet egy ilyen öreg telefonon.

csináld meg ezt:

Tartsa megnyomva egyszerre az Altatás/Ébresztés gombot és a Főgombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el mindkét gombot.


Ha nem segít akkor újra kellene telepíteni teljesen

2021. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
lekéne cserélni ezt a régi szutykot
2021. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a régi szutyok többet ér, mint az alsó-közép telefonok nagy része.

Kérdező! Szerintem telepítsd újra. Vagy ami még segíthet: beállitások, általanos, reset és ott lehet olyat, hogy csak a beállításokat állítja vissza alap beállításokra.

2021. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kamera, akksi, kijelző, hardver, szinte mindenben elavult telefon 10 ezret nem adnék érte, szóval legjobb megoldás a csere

és igen, használtam én is ilyen telefont

2021. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!