Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone se (2020) készüléket...

IPhone se (2020) készüléket érdemes lesz vásárolni 3 évvel később?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
nem nagyon... kivéve ha nagyon olcsó lesz
2021. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem
2021. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem az SE most se éri meg nem hogy három év múlva.

Az Apple az SE(2020) készülékével szerintem azokat a kis pénzűeket célozta meg akik nem tudnak normális iPhone-t venni, de még is el mondhassák, hogy húú iPhone-m van.

2021. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Hardveresen pedig nagyon erősnek számít, szóval miért ne lenne jó?

3 év múlva is simán jó lesz átlag felhasználásra.

Az más kérdés hogy az üzemideje pocsék, de aki megveszi szerintem tisztában van vele és az most sem jó, 3 év múlva sem lesz jobb.

2021. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Valószínűleg 3 év múlva már lesz jobb ajánlata az applenek. Hardveres szempontból akkor sem lesz belőle probléma de szoftveresen nem biztos, hogy akkor már támogatva lesz. A kérdésre amúgy nehéz válaszolni mert a te igényeidtől függ, hogy neked jó lesz e vagy nem. Nagyon sok olyan ember van aki például még mindig egy iphone 6-ot használ mert az ő igényeit tökéletesen kielégíti és nincs szüksége többre.
2021. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3. válaszoló mekkora egy nagyképű pancser már xdxdxd

engem általába azért szavaznak le mert nyers és őszínte vagyok de téged ahogy látom azért mert egy proli vagy xd

nem értem miért nem most akarod megvenni mint hogy 2025 be

2021. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező, vegyél három év múlva egy iPhone 6-ot, nagyon jó vétel lesz, használni ugyan nem tudod majd, de még is csak egy iPhone.

Ez majdnem olyan mint ha azt kérdeznéd, hogy lehet e még két ütemű trabantot venni és még három év múlva is használni.


Nem az Apple termékeket akarom fikázni hisz kiváló eszközöket gyártanak melyek valóban tartósak, de azért ne fejlődjünk már vissza fele.

2021. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Használtam talán, de ki tudja, hogy mi lesz 3 év múlva.

Amúgy már most vannak szivárgások egy fejlesztett SE-ről, amibe A14 kerül és 5G képes lesz.


"Hardveres szempontból akkor sem lesz belőle probléma de szoftveresen nem biztos, hogy akkor már támogatva lesz."

Biztos, hogy támogatva lesz 3 év múlva, mivel a 2016-ös SE is támogatva van még, ami 6S hardverét használja. Ebből ki lehet következtetni, hogy valószínűleg az iPhone 11-el fog megszűnni a támogatása.

2021. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze! Akkor is jo telo lesz.
2021. júl. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!