Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mièrt sötètedik el a telefonom...

Mièrt sötètedik el a telefonom hívás közben?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi note8 telefonom hívás, beszélgetés közben elfeketül,nem tudom feloldani, Kihangositani, letenni sem.

Kérlek segítsetek, mit tudok tenni ezzel, nagyon idegesítő.

Örök hálám


2021. júl. 20. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Az normális, hogy ha a füledhez teszed, elsötétül és nem reagál az érintésre - hiszen ahogy a füleddel hozzáérsz, esetleg letennéd a hívást vagy ilyesmi.


Az nem normális, hogy ha elveszed a füledtől, akkor se jelenik meg a kép. Nekem néha csinálja ezt, ha megnyomom a telefon gombját, általában magához tér. De ha rendszeresen előjön a probléma és egy újraindítás után se működik normálisan, akkor szerviz.

2021. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Közelség érzékelő, hogy a füleddel ne rakd le. Ha kihangosítod akkor nem fog elsötétedni.


Egyik telefon sem rossz. A felhasználó béna. Ha megnyomod a bekapcsoló gombot 100% hogy bekell jönni a képnek. Sajnálom, de ez az oldal nem kisegítő iskola.

2021. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos akkor sem működik
2021. júl. 20. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi telefonokban a közelség érzékelő egy nagy rakás sz (gondolom, csak az "olcsó" kategóriában")


Nálam az ellentéte van, fülemre teszem, elsötétül, majd 2 mp múlva már a fülem nyomkodja

2021. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huhh akkor biztos ezzel az érzékelővel van baj
2021. júl. 20. 12:00
 6/7 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a baj és ha a bekapcsoló gombot nyomom akkor sem reagál.
2021. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos azóta se volt időm

elvinni szervizbe

2021. júl. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!