Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Applecare+ biztosítás. Lehetsé...

Applecare+ biztosítás. Lehetséges ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha én most ősszel vennék egy iphone 11 prot újonnan egy boltból akkor attól függetlenül, hogy már nem gyártják köthetnék rá applecaret? Azt a részét tudom, hogy magyar kártyával nem működik és ezt meg is fogom oldani csak érdekelt, hogy a telefon kora befolyásol e bármit is vagy minden mehet ugyanúgy.

2021. júl. 20. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

elvileg lehet

feltéve hogy hivatalos helyről vásárolod az iPhone-t!

de szerintem inkább hívd fel az Apple ingyenes, magyar ügyfélszolgálatát!

06 80 983 435

2021. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném, hogy értelmes ember apple telefont venne, azt buherálná, és még túlárazott szarokat is kötne rá.

Ez a szememben elég irracionális dolgo. Vagy van ekora gyökér?

2021. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

nehéz felfogni hogy senkit nem érdekelsz?

2021. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 Beszéltem már a szifon csapattal email-ben ezzel kapcsolatban. Ők aztmondták, hogy lehetséges. Gondoltam megkérdezem itt is, hátha kapok még egy kis megerősítést. Amúgy a 11prot már nem lehet hivatalos viszonteladótól kapni mivel már nem gyártják. Kisebb boltokban lehet még megkapni ahol raktáron vannak, de szerintem ez nem befolyásolja azt, hogy köthető e rá applecare vagy nem. Legalábbis remélem :D
2021. júl. 20. 12:40
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 szeretnék egy stabil rendszerű telefont amit nem kell 2 év után fixen leváltani. Az a túlárazott "szar" pedig 1 évben 2x ingyen ad egy új telefont ha úgy van. Szerintem egy 250ezres telefonnál az a +60-80ezer nem számít sokat ha cserébe bármi baja van a telefonnak ingyen megcsinálják vagy adnak egy újat.
2021. júl. 20. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyjátok... már kimoderálták egyszer, majd megunka a modi és kirúgja végleg. Jelentsétek!

Azért mondtam, hogy hívd fel az Applet, mert én is nagyjából osztom a szifonos srácok véleményét. De! ha nem lehet már hivatalosan kapni (hacsak valamelyik APR-ben nincs elfekvőben valahol) akkor csak a sarki fűszeresnél tudsz venni. Ott meg nagyon nagy az esély arra, hogy nem teljesen tiszta készüléket kapsz, lehet nem is eu piacra szánt telefond kapsz, vagy lehet nem is lesz a tiéd a telefon, csak bérled, ugye erre is volt példa már idén.

Szóval durván be lehet szívni ezzel a történettel!

Az Apple-t felhívni sem kerül többe mint a szifonosokkal emailezni és az legalább teljesen hivatalos tájékoztatás!

Remélem sikerül egy jó példányt beszerezned, mert tényleg jó telefon! szerintem a 13-ra sem fogom lecserélni! :)

2021. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, felveszem majd velük a kapcsolatot:) köszönöm szépen a segítséget !
2021. júl. 20. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
megkérlek jelezz majd vissza, mert kiváncsi vagyok... :D
2021. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!