Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható ez az oldal?...

Megbízható ez az oldal? (Coolmobile.hu)

Figyelt kérdés

[link]

Azt írja gyártói garanciás és magyar menüs, az ára áfás, ezért merült fel lehetőségként, hogy innen rendeljek. Olvastam véleményeket az oldalról, azok alapján rendben van, de ha valaki meg tudná ezt erősíteni, annak nagyon örülnék:)

Megérné innen rendelni?



2021. júl. 20. 20:07
 1/4 anonim válasza:
100%
én is innen rendeltem pár hete egy 80 ezres telefont. Nálam az volt a szimpatikus, hogy lehet előre kártyával fizetni (marad nyoma a dolognak). Kb 4-5 nap alatt küldték is, közben fel is hívtak! hogy áll a rendelés. Szóval nálam semmi gond nem volt.
2021. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2021. júl. 20. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen megbízható
2021. júl. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
100%

(12 hónap garancia).

Huawei/Honor - 24 hónap, nekünk kell visszaküldeni és mi küldjük az európai márkaszervizbe( 2-4 hét a javítási idő), VIP Service szolgáltatás nem regisztrálható.


Nem, nincs ilyen. Maximum akkor, ha nem hivatalos garancia van. Bármikor visszaviheted a gyártó szervizébe, ha hivatalos a garancia... Vip szolgáltatás amiatt nem regisztrálható, mert nem hivatalos a garancia. Érdekes, p30 pro-m van, igaz nem gsm boltból, ès tudtam regisztálni.. Illetve egy láthatóan évek óta lakatlan házba van a cég bejegyezve...

2021. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!