Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan otg elosztót keresek...

Olyan otg elosztót keresek mobiltelefonhoz (micro usb), amin egyszerre tudnám használni a monitort, egeret, billentyűt. Létezik?

Figyelt kérdés

Monitor bemenetnek az ideális: vga, hdmi, vagy dv-i.

Extra: ha van még +1 hely az adatkábelnek.


Igazából egy törött kijelzős telefonról akarok emlékeket lementeni, de mivel a pénztárcám nem engedi az adatmentés, ezért én szeretném ezt megcsinálni. Ha nem is jön össze legalább lesz egy ilyen univerzális balhém, ha létezik. Köszönöm előre is a segítséget! :)



2021. júl. 21. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem létezik, de ha létezne, azon az áron szervizben rátesznek neked egy kijelzőt a telefonodra, és lementik a tartalmát.
2021. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de talán megoldható vezeték nélkül, ha veszel egy HDMI-Miracast adaptert, Bt billentyűzetet és Bt egeret.
2021. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Még nem próbáltam, de talán megoldható vezeték nélkül, ha veszel egy HDMI-Miracast adaptert, Bt billentyűzetet és Bt egeret."


Szerintem kipróbálhatnád, biztosan jó móka lehet beállítani kijelző nélkül.

2021. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg. Elolvastam, aztán kiment a fejemből... Ez rendszeres probléma egyébként (hogy betörik a kijelző, és utána akarnak menteni róla)
2021. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, azért köszönöm! Gondoltam, hogy ez nem ilyen egyszerű, bár úgy voltam vele, hogy a remény hal meg utoljára :D
2021. aug. 3. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!