Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szép kártyával szeretnék...

Szép kártyával szeretnék vásárolni telefont hol tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Nem tudtok olyan helyet ahol valahol elfogadják a szép kártyát műszaki cikkeknél? Telefont szeretnék venni egy oldalt találtam de ott nem olyan bő most a választék.

2021. júl. 22. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Csak szolgáltatàst vehetsz, eszközt nem!
2021. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most a 3 zseb között szabad az átjárás. Szóval ahol rendesen lehet az egyikkel fizetni, ott most lehet bármelyikkel. Műszaki cikk az viszont nem igen passzol egyikbe sem, így nem nagyon fogsz ilyen helyet találni.


[link]

2021. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Én tudok egy helyet.
2021. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Én is tudok.

Az első válaszoló nem jól írja.

Van ilyen hely ahol megoldják

2021. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik hely ez?
2021. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is vásároltam műszaki cikket szépkártyával.

Az nagyjából lényegtelen, hogy inverteres hegesztőt és 50 méteres kábeldob hosszabbítót vettem, akár mobilt is lehet.

2021. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi nem szép kártya volt hanem egészség kártya. Vérnyomás mérőt is árult a bolt meg színes tv-t is. Így lehetett ott venni ilyen műszaki cikkeket, hogy telefon, hajsütő vas, bicikli, tv, mert árult a bolt gyógyászati eszközöket is. De ez egészség kártya volt. 4-es válaszoló voltam
2021. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!