Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dominó kártyával szeretnék...

Dominó kártyával szeretnék vásárolni egy ZTE BLADE telefont a t-mobile-nál és a 100mb-os internet érdekelne, hogy kb hány óra netezést jelent? .

Figyelt kérdés

Semmi youtube max facebookra néznék fel ...

meg néha youtube,de az csak wi-fi-ről


2011. máj. 23. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ.

De ha olyan helyeken jársz, ahol van wifi, felesleges a net.

Nekem bő fél éve van Bladem, Pesten soha nem hiányzott a mobilnet. De még vidéken is minden sarkon találtam wifit, ha kellett. A fészbuk meg úgyis ingyen van.

2011. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl:suliba van nyílt hálózat meg szerintem otthon is majd veszek egy routert csak most 100mb 1000FT és túllépés 0FT hát nem tudom:D
2011. máj. 23. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most annyit sem ér, évi kb 20 ezret költök, + havi 1000 nagyon megdobná.
2011. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tesómnak van ez az 1000 ftos netje, neki nincs vele problémája.
2011. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
facebookra bőven kibírja az egész hónapot, nekem is az van, és sosem fogy el, és annyiban jobb a 0.facebooktól, hogy így képeket is látsz... :)
2011. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés magyarázata alapján - csak nyugodtan, én is ritkán megyek fel 1GB felé, pedig azért használom a mobilnetet.

Igaz, itthon van sima is és csak Facebook-ra jó, bár egy pár outube videó is simán belefér (a mobilos verzió meg kisebb adatforgalmat generál). Amúgy meg tanácsos nézni egy adatforgalom mérő programot, hogy képben legyél (Androidra is van ilyen, de pontosan nem tudom, mi a neve).

23:09 - te merre jársz pontosan? Csak azért, mert ahol én, ott többnyire WPA2-vel vannak védve a hálózatok. Mostanában egyre többen védik le a hálózatukat.

2011. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a magán routerek már majdnem mindenhol le vannak védve, de már minden étteremnek és kávézónak van wifije. Ha jelszavas, akkor bemegyek, iszok egy kávét és megkérdezem, legközelebb, ha arra járok, már kérdezni sem kell. De általában nem jelszavasok ezek.
2011. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!