Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone telefonnal rendelkező...

IPhone telefonnal rendelkező emberkék tudnának nekem segíteni? Bár lehet pont más fog, na mindegy. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ugye a Beállítások menüpontban van az, hogy Telefon.

Rámegyünk, kicsit lejjebb ott van, hogy Számom. Erre is rámegyünk és ezt meglehet változtatni a saját számunkról bármire.

Tehát ha hívok valakit akkor nem a saját telefonszámomat írja ki az illetőnek hanem amit ide beírtam és elmentettem?



2021. júl. 22. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem, a számot a szolgaltatód küldi el - vagy nem küldi el, beállítástól függően-, nem pedig a telefonod.

Ez a beállított szám csak magadnak és az alkalmazásoknak szól.

2021. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!:)
2021. júl. 22. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták az nem arra szolgál amire te gondolsz. Az a saját profilod illetve az alkalmazások számára van. Tehát ha a telefonban rámész a nevedre akkor ott van. Az apple id-ban ott van. Az az úgymond azonosítódhoz tartozik.


Azt hogy elküldje-e a számod vagy ne azt a szolgáltató állítja, viszont arra lehetőség, hogy nem a saját számod küldje el hanem amit te kívánsz nincs.

2021. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi köszi, jól félreértettem, de hát mindig tanul az ember.

Még annyi, hogy valakinél amikor hív kiírja, hogy Budapest például, valakinél nem. Ez mitől van?

Nem tudom másnál kijelzi-e, hogy honnan hívom.

2021. júl. 22. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem akkor van amikor a szám például úgy kezdődik hogy +36 1…….?


Mert ugye akkor a telefon felismeri hogy ez pesti körzet.

Vagy pl. +36 57…. Jászberény.

Ez nem azt jelzi hogy te éppen hol vagy.

2021. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!