Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6-on DIGI-s előfizetésn...

Iphone 6-on DIGI-s előfizetésnél hogy tudom megnézni a havi mobil internet adatforgalmamat?

Figyelt kérdés

Szeretném pontosan tudni, hogy átlagban egy hónapban mennyi adatforgalmam van, hogy ennek megfelelő díjcsomagot válasszak, de nem tudom, mennyi az annyi. Sokat vagyok otthon, így az adatforgalmam jelentős része laptopon történik, vagy wifin.

Jelenleg Diginél vagyok, ahol 30 GB, de a lefedettség iszonyat gyatra, így gyakran kerülök kőkorszakba, ha nem lenne egy feltőltőkártyás mobilom is.

A szóba jöhető ajánlatok ennek töredéke, ezért érdekelne, mennyi az annyi.



2021. júl. 22. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

1:

Beállítások -›Mobilhálózat

itt lejjebb görgetsz és a jelenlegi periódusnál látod az előző nullázás óta forgalmazott adatmennyiséget és lejjebb appoként is mutatja.

Legalulra görgetve ott van a Statisztika alaphelyzetbe állítása, ezzel tudod nullázni


2:

töltsd le a Dataman nevü appot

[link]

ezzel is figyelheted az adatforgalmat valamennyire.

nálam nem működik rendesen, mert a telekom csomó adatforgalmat nem számol - például zenék, hbo go és a többi. ez az app meg igen, úgyhogy több gigányival is félre mér.

2021. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!