Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is leall kb minden...

Másnak is leall kb minden tizedik zene után a YouTube?

Figyelt kérdés
Kb.ha egyfolytában megy tíz zene akkor leall mintha nem volna internet,nem lép ki csak keres mintha nem volna netem,pedig van.Másnak is van ilyen vagy csak az én telóm csinálja(Mondjuk már lassan 4 éves lesz xD)

2021. júl. 24. 15:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy utána újra kell indítani a YouTubeot másképp nem indul el a videó
2021. júl. 24. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2021. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nekem nincs ilyen problémám. Bár én nem youtubot használok zene hallgatásra (.de nem is streaming szolgáltatót)
2021. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Nem számoltam meg, de nálam is leáll, youtube-ot újra be kell tölteni. Gondolom, ha előfizetnék, akkor nem lenne ezzel gond.
2021. júl. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!