Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri IOS-ről Samsungra váltani?

Megéri IOS-ről Samsungra váltani?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Iphone 7 készülékem van,amivel a legnagyobb bajom az,hogy nem bír ki egy fél napot sem a suliban töltés nélkül és egyre gyakrabban fagy ki.Illetve úgy érzem,hogy szépek és jók az új Apple telefonok,de számomra túl drágák és nem is tudnám kihasználni őket,mint középiskolás diák.Amire főként használnám a telefonom az videókészítés,tanulás és játék.Ha ez számít építészeti egyetemre,grafikai vagy lakásberendezői szakra szeretnék bejutni,ezért szeretném azt,hogy elfusson rajta egy ProCreathez hasonló app.Annak is örülnék, ha lazán kibírna egy fél napot töltés nélkül.


Jelenleg a Samsung Galaxy A32,A52 és A72 között vacilálok,de szóba jöhet más is ha van ötletetek.



2021. júl. 26. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy A32
Samasung Galaxy A52
Samsung Galaxy A72
Más(Leírom kommentbe)
14 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
38%

Én ezért nem szeretem az Iphonet mert nagyon lekorlátoz,ezért vagyok android fronton.

Vannak jó Xiaomi telefonok is,ott is nézz körül.

Nekem Xiaomi Redmi Note 8 Pro van,de ott van már a note 10 pro is.

2021. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
53%

Eddigi személyes tapasztalatból tudok csak írni, de ha az akkumulátor idő egy fő szempont magyarországon(mivel itt Exynos proci van), akkor Samsungot nem ajánlom jó szívvel, tele van pakolva megannyi törölhetetlen hülyeséggel ami csak szívja az akksit, illetve a processzor sem a legjobb, hiába erős. Eddig személy szerint S10 és S21 Ultrám volt/van és nem vagyok vele megelégedve akksi időben.

Én inkább kutakodnék a Xiaomi telefonok között, Redmi Note 10 Pro elég korrekt az árához képest, nyílván kamerában nem (annyira) ütős, de úgy hallottam elég jó. Esetleg a Mi 11 5G, de az már borsosabb áru, vagy Poco X3 Pro, OnePlus telefonok. Mivel komolyabb vágó appot szeretnél használni, ezért én inkább Snapdragon 855-880 közötti procis telefonok között nézelődnék.

Az iPhone-ok azért jók, mert ugye hiába elég kötött, nincsenek akkora kompromisszumok mint mondjuk egy kínai márkánál, de viszont a Samsungnak az akksija nem olyan jó.

Ezek csak a saját véleményeim és tapasztalataim.

2021. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

"nagyon lekorlátoz"

miben?


"egyre gyakrabban fagy ki"

szoftveres probléma... gyári visszaállítás és ne tegyél vissza semmi mentést, hogy a fagyásokat okozó hiba, hibák ne kerüljenek vissza


"nem bír ki egy fél napot sem"

akksicsere?


ha mégis samu, akkor A72

2021. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

iPhone 7 aksija elgyengül mivel öreg. Ez minden telefon esetében így lesz.


Akku cserével jelentősen javulhat a dolog, de ha másikat szeretnél használni akkor nem az olcsók között kutakodnék.


Ha Samu akkor a52 5g nem az 5g miatt.

2021. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.Mindenkit felpontoztam.Akksit nem régen cseréltem benne és nem tapasztaltam javulást.
2021. júl. 26. 11:19
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Én ezeket a samsungokat nem ajánlom, akkor már tényleg inkább Xiaomi/Realme felé nézz, vagy gyűjts még egy kicsit
2021. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig személy szerint S10 és S21 Ultrám volt/van és nem vagyok vele megelégedve akksi időben."

S10+-t használok, csökkent akkukapacitással (AccuBattery 3570-et mért, a gyári 4100 helyett) aztán így is mindennap 3-4 óra SoT megvan, tegnap meg még a 6 is megvolt :D

2021. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%

Miért ragaszkodsz a Samsunghoz?

Xiaomi Redmi Note 9

65 ezer körül van az ára, arra, amit szeretnél tökéletes és a nagy akku miatt 2 napot simán kibír.

2021. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%
Majd eldönti mit akar. Nyomja mindenki ezeket a fos Xiaomi kat. Majd eldönti. Note 9. Édes istenem. Olcsónak olcsó, az igaz, elmenni elmegy. Előző generáció! Snapi 662 vel sok köszönet nem lesz benne már egy hónap után sem. Nem azért mert vacak hanem mert lassú lesz mind a dög. Félévente hoznak ki egy újat. itt a 10 -es. Note 9 S/Pro/Pro max vagy ki tudja mi van még simát semmi képen sem. Note 10 pro ha már Xiaomi meg Redmi. SW frissítések kétesek, vagy van vagy nincs, a minősége hát... Én biztos letiltanám és ha van elég tapasztalat csak akkor tenném fel a legutolsót. Bármennyire is jók, ezek az olcsó árral hódítanak. Nem igazán van közük egy Samsung meg iPhone kategóriához. Akarták csak elkezdték nem venni így maradtak a teljes paletta lefedésében... Cserébe olyan a paletta hogy azon fehér ember nem igazodik el.
2021. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9# Ezekhez a "A" modellekhez képest/ebben árban jobbat pedig nem találsz
2021. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!