Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külfüli számokról hivogatnak...

Külfüli számokról hivogatnak mostanában ez miért lehet és honnan tudhatják a számom?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Felveszed, megkérdezed :D
2021. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ,remélem hívnak majd téged is és akkor vedd fel éa utána írd le ide hogy mi volt.:)
2021. júl. 26. 10:48
 3/14 anonim válasza:
100%

A telefonszámodat vagy random hívják fel, vagy egy feltört weboldal adatbázisából nyerik ki.


Arra utaznak ezek a csalók, hogy ha csomó random számot hívnak akkor valaki úgyis visszahívja őket gyanútlanul, ilyenkor pedig egy csomót leemelnek az egyenlegedről.

2021. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
2: engem is hívtak már sokan, ha a helyzet megengedte felvettem és megkérdeztem, hogy ki az és mit akar. Nem is értem miért tennék másképp, hiszen ettől semmi bajom nem lehet.
2021. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kinyomom addig hív amig le nem tiltom ,utána privát számról hívogatt ,egyszer felvettem majd senki mem szólt bele, utána arab nyelven kezdett ep beszélni. Na ezért nem veszem fel. Meg nem igazán akarom hogy megdobják az egyenlegem. :)
2021. júl. 26. 10:56
 6/14 A kérdező kommentje:
3as köszike a valaszt kedves vagy.
2021. júl. 26. 10:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben Magyarország területén magyar számod van és hívást fogadsz, nem kerül neked semmibe.
2021. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

"Köszi a hasznos választ,remélem hívnak majd téged is és akkor vedd fel éa utána írd le ide hogy mi volt.:)"


Engem is szoktak hívogatni külföldi számokról, nem is mindig tudom, hogy éppen ki az. Eddig mindig fontos ügyben kerestek, valóban engem, és nem random pénzlenyúlók, hanem ügyfelek.


"honnan tudhatják a számom?"


Mi nem tudjuk, hogy te milyen oldalakon adtad ki a telefonszámodat (és "elhisszük", hogy semmilyennek), milyen adatlopó alkalmazásokat használsz (azt is "elhisszük", hogy semmilyet), és azt sem tudjuk, hogy milyen mostazonnalklikkeljide linkekre szoktál nyomkodni (szintén "elhisszük", hogy semmilyenre).

Nos, hogy pontosan melyik igaz a fentiek közül, nem tudom. De általában nem randomra hívogatnak.

2021. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
+390799220050 konrékat olaszországból hívogatnak most erről a számról.
2021. júl. 26. 11:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha engem is hívogatnak én fel sem veszem és töltöm, nincsenek külföldön ismerőseim
2021. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!