Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is akit rejtett...

Van más is akit rejtett számról hívogatnak mostanában rendszeresen?

Figyelt kérdés
Már harmadik hete hogy 7-10 naponta vagy kora reggel vagy késő este, néhány perc eltéréssel kétszer hív, viszont rejtett számot nem fogok felvenni. Tudja valaki hogy mi lehet ez? Előfordulhat hogy csalók? Arra gondoltam hátha mással is csinálják ezt és esetleg van aki felvette és tudja mi ez.

2020. jún. 3. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran kapok hívásokat privát, külföldi vagy vezetékes számról. Sose veszem fel őket, aztán visszanézem hogy kihez tartozik a szám /ha van/ és mindig bebizonyosodik, hogy ezreket hívnak róluk és nem szólnak bele stb
2020. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Kétfélével találkoztam eddig: aki nem szól bele semmit, és a közvélemény kutatók. Utóbbiak 15 percig biztosan szóval tartanak.

A néma hívásoknak nemtom mi értelme. De mindig gyanús, ha valaki nem vállalja fel a saját számát.

2020. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte nincs is olyan ember, akit nem hívogatnak névtelenül. Tisztességes embernek semmi oka nem lehet arra, hogy rejtőzködjön, ebből kifolyólag következetesen nem foglalkozom azonosító nélküli hívásokkal úgy, ahogyan külföldi vagy 90-es előtaggal rendelkező hívásokkal sem. A fizikoterápiás telefonok többségén van olyan beállítási lehetőség, hogy ezekre ne is mozduljon rá a telefon. Ha megtalálod - és ha egyetértesz az ötlettel, - állítsd be ezt a funkciót a számodra kedvező módon, - aztán hadd csörgessenek az elvetemültek!
2020. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Csaloknal ki van irva a szam. Csak megcsorgetnek. Az a celjuk, hogy visszahivd.

Privat szamot ostobasag nem felvenni. Vannak munkahelyek, bank, korhaz, lehet Skype hivas, barmi ok. Ha felveszed es nem ismerosod, hallgatnak, akkor leteszed. Ez sosem csalas. Es nekem jobban megeri fogadni a hivast, mint megleckeztetni egy betyart esetleg.

2020. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak, nem vettem fel
2020. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!