Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szabadítsak fel tárhely...

Hogyan szabadítsak fel tárhelyet ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Samsung telefonommal elég sokat videóztam meg fotóztam és a tesóm kiírta,hogy kevés a tárhely


Azóta azokat lementettem és a telefonról kitöröltem de még mindig ugyanúgy írja ,hogy túl sok fájl van rajta,töröltem még ki ezenkívül felesleges képeket de most is ..



2021. júl. 26. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz még ki is tisztított a beállításoknál de úgy is
2021. júl. 26. 20:16
 2/7 A kérdező kommentje:
*tisztítottam
2021. júl. 26. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Tesód lehet hazudott.


Sehogy. Mára már elérted a digitis világ azon kényelmi szintjét amelyben preferencia alapján kiválogattad mely szolgáltások élveznek prioritást a szemszögedből, így te is érzékeled, hogy a nagy takarításos hadjáratot után már tényleg csak azok maradtak amiktől nincs szíved megválni, mert használod.


Ezen a ponton sehogy se fogsz tudni semmilyen Cache törlő vagy rendszeres cleanerrel több helyet betudni.


Amit tehetsz, ha sok média fájlod van, hogy SD kártyára szabadítod őket.


Elkell gondolkodni egy új, nagyobb tárkapacitással bíró eszköz beszerzésén.

2021. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez még új úgyhogy nem dobtam ki

Akkor az lesz hogy veszem a fáradságot és lementem az összeset majd kitörlöm a telóbol

2021. júl. 26. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát arra figyelj hogy ha a galériából letörölsz valamit az egy darabig még a telefonon marad csak a lomtárban. Onnan is törölni kell. Felesleges prgramokat le kell törölni. Meg lehet nézni melyik program foglal sok helyet és a cache -ből is törölni kell, mert fb pl gigákat szeret enni.
2021. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Galériában és a Fájlkezelőben is szokott lenni Kuka. A törlött dolgok először oda kerülnek, s ha nem üríted ki a kukát manuálisan, csak egy hónap múlva törlődnek rendesen.
2021. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%

Van egy vírusírtó:

Avast

Ezt kiadták mobilra is, ott van tárhelytisztítási lehetőség...nálam ott rejtett gyorsítótárba 4gb felesleges cucc volt, úgyhogy azokatonnan töröltem, és lett plusz 4 gb :))

2021. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!