Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Instagram highlights nevek?

Instagram highlights nevek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne az én problémám hogy nagyon szeretnék már egy jó highlightot összeállítani instagramon,vagyis többet.Négy mappám van.Az egyik a családomról szól,és az a fam(family) nevet kapta.Ahol a barátaimmal vagyok az a favs nevet.Az ilyen helyek,ahol voltam,az egy felkiáltójelet.Van a negyedik,amiben én szerepelek,és semmiképp sem tudom mi legyen a neve.A ,,me" n gondolkodtam,de kb minden 2.embernek ez a mappa neve,és nagyon tömeg.Most jeleneg ,,én" a mappa neve,de mivel a többi mind angol,nem illik a sorba.Szerintetek milyen név kéne?

2021. júl. 26. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pl úgy oldottam meg; hogy amelyikben én szerepelek egy szőke lányt ábrázoló emojit tettem oda.
2021. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jómagam, Myself, About me, Mephotos, fotos of me
2021. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!