Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lesz iphone tagadóból...

Hogy lesz iphone tagadóból iphone b...zi?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 14:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10/


Szerintem a dohányzást ne keverjük ide az szenvedély betegség,olyan mint az alkohol vagy a drog nem éri meg de rászokott,és ha valaki leszokna róla akkor tudná meg,hogy mennyire nem is volt az jó neki.

2021. júl. 27. 14:42
 12/27 anonim ***** válasza:
81%

A telefon is egy fajta függőség, próbáld meg, hogy nem nyúlsz hozzá egy pár napig, szerintem nem bírod ki egy napig, hogy ne nyis meg valamilyen alkalmazást.

Sőt ez valakinél odáig fajul, hogy mindig a legújabb modelt akarja.

2021. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

csak az olyan marhák szokták odaadni a töltőt meg a kábelt mint én :D a használt mobilpiac már csak ilyen... látszik nincs tapasztalatod még.

És bizony a telefonozás, c vagy csokievés, stb... ugyanolyan addikció lehet mint a dohányzás.

A téma meg tipikus. Itt is rendszeresen vérszó szájjal ordibálnak sokan, hogy az iPhone milyen vacak már!! Aztán amikor rákérdezek, hogy miért akkor csak az "sokba kerül" és a "lekorlátoz" kifejezéseket tudják puffogtatni.

A korlátozottság tényleg probléma. Volt! 8-10 éve! Ma már mindent is meg tudsz csinálni egy iPhone-al, kivéve a tört appok telepítését. De ez jobb is, mert látom a droidos kérdéseknél, hogy sokan szívnak azzal, hogy feltettek valami nem kóser helyről származó appot, aztán az meg Dugovics Tituszként magával réntotta a telefont és az összes rajta lévő adatot. Ilyenkor persze mindenki más hülye, csak az nem aki telepítette a kérdéses appot :D

Az ára meg relatív... használtan nagyon jó áron lehet kapni iPhoneokat. És azt azért számold bele az árba, hogy egy 2 éves iPhone-t ha megveszel akkor még 3-4 évet számíthatsz rá egy akkucserével. A legtöbb középkategóriás műanyag droidos kacag 3 évesen már macskát dobálni sem jó. Erre is van rengeteg példa a itt kérdésekben!

Kicsit nyitottabb, érettebb elmével, tájékozottabban kellene hozzáállni a témához! :)

2021. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

3 éve 85ezer Ft-ért vett Huawei telefonom a mai napig tökéletesen működik.


De biztos velem van valami probléma.

2021. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

13/


Jó,hogy látatlanban te tudod,hogy miben és mennyi tapasztalatom van...Én magamból indulok ki mert én ha eladok egy telefont minden tartozékát adom.

2021. júl. 27. 15:30
 16/27 A kérdező kommentje:

12/


Én kibírnám az más dolog,hogy más már,hogy bírná.

2021. júl. 27. 15:31
 17/27 A kérdező kommentje:

13/


És mi van a más kiegészítők nem nagyon használhatók hozzá dologgal a gyári meg drága...

2021. júl. 27. 15:32
 18/27 A kérdező kommentje:

13/


Amúgy te beszélsz itt az iphone lenézéséről de közben meg te nézed le az androidos telefonokat ugye műanyag vacakok idézem macskát dobálni sem jók már.Én nem egy embert tudok aki ezeket a te általad szarnak nevezett telefonokat használja vagy használta több évig és itt most nem a földalatti kategóriára gondolok hanem mondjuk xiaomi vagy egyéb telót is lehet újonnan venni még száz ezer forint alatt amik bőven jók,sőt...

2021. júl. 27. 15:35
 19/27 anonim ***** válasza:

"És mi van a más kiegészítők nem nagyon használhatók hozzá dologgal a gyári meg drága..."

Egyedül a lightning kábel nem használható más telefonokkal, de azt is lehet nem gyárit venni ami sokszor még jobb is mint a gyári! De ennyi erővel a micro usb és usb-c-s androidos telefonokat is összehasonlíthatnánk, ott sem használható a kábel a másikhoz, minden más igen.

A töltők, vezetéknélküli töltők, bluetoothos eszközök mind használhatóak ájfónnal is.



"Amúgy te beszélsz itt..."

igazad van, elnézést kérek!

2021. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%

Menőzni akkar.

Én 2 tanévig volt lányomnak ipadja az iskola adta neki tartós kölcsönbe külföldön lakunk itt az iskola tud ilyet adni a gyerekeknek ,még egy ilyen buta tabletet.a okosabb volt a Samsung tabletem is .

2021. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!