Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lesz iphone tagadóból...

Hogy lesz iphone tagadóból iphone b...zi?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 14:00
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
89%
Ezt hogy érted?
2021. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Előtte gondolom nem volt rá pénze, de frenkizni meg szeretett volna vele azért szidta, utána meg mikor lett rá, akkor meg nyilván védi a kis önérzetét a valóságtól, hogy egy megvezetett konzumidióta, aki egy pofátlanul túlárazott konzum terméket vásárolt, amire éppen csak kikuporgatta a pénzt.
2021. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

Álltalában azok szidják az iPhone-t akiknek nincs mert nem telik rá, és nem valják be maguknak sem, hogy nem telik rá.

Inkább azt mondják nem kell mert sz@r.

Aztán még is össze hozzák valahogy és mindjárt fanatikus iPhone fanok lesznek és ha azt mondod, hogy jobb az Android azzonal támadnak😀

2021. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

2/


Hát vett egy nagyon olcsó a legolcsóbb X-et és tényleg oda adta érte az utolsó vasát az eladó még dobozt sem küldött hozzá se töltőt csak magát a telefont az is egy buborékos borítékban levélként feladva.

Hát micsoda csomagolás és megvetés ez egy ilyen prémium terméknek :D :D :D

2021. júl. 27. 14:13
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Senki sem tagadja az iphonet, mert mindenki tudja hogy van.

Csak épp szerintük egy túlárazott divatcikk. Az első, még sorszám nélküli iphone megjelenése óta ez van, valami előttem ismeretlen okból a szifonosok a többi márka tulajdonosainál többnek képzelik magukat. Mivel nem tegnap és nem tegnapelőtt óta van mobilom, kicsit megmosolyogtató a múlt: szenzációs újdonságként jelentették be az ős-szifonnál, hogy szoftverfrissítés után a kamerával már videofelvételt is lehet csinálni. Miközben az akkori félbuta nyomógombos vackom már eleve tudta ezt a funkciót. Vagy a másolást-beillesztést, amit szintén hasonlóan tálaltak.

2021. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

3/


Én próbáltam iphone telefont meg lenne is rá pénzem de nekem nem kéne sok dolog miatt.Ismerősöm pont így volt de még majdnem gyerek szóval mindenért oda van erre az utolsó fillérjét oda adta.

2021. júl. 27. 14:14
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Akkor szerintem elég nyilvánvaló hogy az a sztori áll fenn amit a második válaszomban leírtam.
2021. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
Mert csak azért utálta, mert "savanyú a szőlő". Nem volt semmi olyan az iPhone-ban, ami neki ne tetszett volna, az árát leszámítva.
2021. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Miután pedig megvette, nyilván önigazolást kell gyártani magának, hogy nem a semmire hajított ki számára egy vagyon, egy olyan telefonra, amiről nem állítom hogy nem jó, de a reális ára amit ér töredéke a piacinak.
2021. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

A Samsung még drágabb a csúcson, de ez a megéri vagy nem éri meg örök vita tárgya lesz.

Egy dohányos ember egy év alatt el füstöl egy csúcs telefon árát,és megéri? Neki biztos.

2021. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!