Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Facebook Messenger alkalmazá...

A Facebook Messenger alkalmazás miért nem küldi el néha az értesítéseket?

Figyelt kérdés
Csak akkor kapom meg, ha belépek az appba. Xiaomi Redmi 9T

2021. júl. 29. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
mert egy xar az az app....
2021. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Bolond az!

Az én Huaweiemmel is ezt csinálta egy időben.

Most úgy tűnik megjavult egy ideje.

Bár való igaz, alig használom.

2021. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
79%

Szia! Nekem is ugyan ez van, nem telefon függő. Bezárod az alkalmazást, és ezért nem küld értesítést, mert nem fut.

(Ha jót néztem, akkor neked az első, kocka alakú gomb.) Ha én ott nem zárom be (le tudom lakatolni, így mikor törlöm csak a többi tűnik el, de egyesével is lehet törölni), akkor normálisan működik az alkalmazás, és mindent megkapok.

Persze így is előfordul, hogy véletlen bezárom és megint nem jó, de ilyenkor csak újra meg kell nyitni, és nem kitörölni.

2021. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Nekem néha akkor is küldi mikor be van zárva. Néha meg nem :D Ezért nem értem.

2021. júl. 29. 17:13
 5/8 anonim válasza:
A Messenger gyakorlatilag verzióról verzióra használhatatlanabb... Egy nagy lutri, hogy kinél működik normálisan, és kinél problémásabban. Nem számít, hogy fél milliós csodaphoneja van-e valakinek, vagy egy 40-50k-s valamilegyenaztkész készüléke. Mentségként talán annyit hozzá tennék, hogy mivel a telefonos piac elég nagy, és szegmentált, nyílván nem minden hardverkonfigurációra, és szoftveres kódtöredékre lesz minden tökéletes. Ez gyakorlatilag minden szoftver esetében elkerülhetetlen. Az már más kérdés, hogy azért volt egy viszonylag stabil verziószáma a Messenger-nek, ami nagyjából minden eszközön jól funkcionált, de nyílván abba is bele kellett nyúlni, mert hát olyan sok új "hasznos" funkció került bele.
2021. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

Még ha fizetős lenne, akkor esetleg reklamálhatnál, de így ...

2021. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6os

Azért ez nem így működik.

Az ultrafancy, szuperhős, Mark Zuckerberg híres appja, ami majdnem másfél gigát foglal a telefonom memóriájából (csak a messenger önmagában). Van legalább 50 app a telefonomon, sok kétes forrásból, mindenféle hülyeség. A legtöbb gördülékenyen, okésan működik, a messenger valami siralom, de tényleg. Full bug az egész, más ezt béta próbáverziónak sem merné kiadni. És az a szomorú, hogy mikor telefonon elkezdtem messengerezni (2013), akkor egy nagyon gördülékeny, nagyon jól átlátható, vagány chat app volt. Nincs logika ebben, hogy direkt rontják el, tényleg nem értem.

2021. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják, de nem kötelező a használata.
2021. júl. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!