Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 6 hiba?

Samsung galaxy note 6 hiba?

Figyelt kérdés

2 napja feltettem tölteni a fent említett telefont, és arra lettem figyelmes, hogy gőzölög a hátlapja, és nagyon büdös szaga van, hírtelen nem tudtam mit csinálni, féltem, hogy kigyullad mert forró volt, a kijelzője kezdett elszíneződni, így vízbedobtam, nehogy kigyulladjon. Ezt nem kellett volna, de féltem, hogy leégeti az egész házat. Az lenne a kérdésem, hogy az adatokat le lehet menteni róla? Nem merem bekapcsolni, mert akármit csinálhat.

Gyári töltővel töltöttem, de nagyon lesokkolt az eset. Ha nem vagyok otthon, akkor nem tudom, mi lett volna.


2021. júl. 30. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg felpuffadt az akku. A színeződés alapján károsult a kijelző is, így hogy vízbedobtad, fixen totálkáros. :D


"Az lenne a kérdésem, hogy az adatokat le lehet menteni róla?"

Vidd el szervizbe, ott talán tudnak kezdeni vele valamit.

2021. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

És azt lehet látni, ha felpuffadt? Mert ránézésre nem látszik, hogy púpos lenne.

Mivel péntek van, hétfőn viszem szerelőhöz, addig rizsbe tettem, hogy kiszívja a vizet. És persze felügyelem, nehogy megint csináljon valamit.

2021. júl. 30. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"rizsbe tettem, "

Gratulálok most épp bepácolod.

2021. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Csak sima rizsbe tettem

2021. júl. 30. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Zsemlemorzsát is rakhatsz rá, az is ugyanolyan hatásos.

(Semennyire.)

2021. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

El lehetne felejteni ezt a rizses hülyeséget.

Szilikonos macska alom, vagy ha nincs jól szellőző helyre tenni.

2021. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bakker, amikor ezer fok van kint a napon, és megszáradna mint a sivatagi homok, akkor nem olyan jó ötlet körettel tálalni (meg egyébként sem). A rizs egy esetben hatásos, ha rizseshúst akarsz csinálni, de még abba sem kell elektronikus eszközöket beletenni.
2021. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
A rizs nem hülyeség, ellenben az, hogy vízbe dobtad, hát.....
2021. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem? Miért nem?
2021. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!