Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a hasznalt...

Mit gondoltok a hasznalt telefon vasarlasrol?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kinőttem belőle már hála égnek
2021. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor vettem, amikor hirtelen kellett és olcsót. Addig tartson ki amíg újat nem veszek. Most is megvan, tartalék.
2021. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan drágák a telefonok, hogy használtan kellene venni, úgyhogy sok értelmét nem látom.
2021. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Régen sok használt telefont vettem de mindig lekellett cserélnem mert baja volt, vagy szervizben volt 2-3 hétig és vagy telefon nélkül voltam, vagy valami ideiglenest használtam addig. Ebbe egy idő után belefáradtam és vettem részletre egy középkategóriás normális elfogadható márkájú telefont amivel elvagyok 2-3évig gond nélkül és ha már kezd bajos lenni lecserélem.

Nem szeretek állandóan telefont cserélni mert mindegyik más, meg beállítani rajta a szokásos dolgokat amik nekem kellenek stb... ezt meguntam. Nekem okostelefon is csak arra kell hogy google elérhető legyen, youtube, messenger, viber és lehessen telefonálni, meg persze használható navigáció is legyen mert viszonylag sűrűn használom és ennyi.

2021. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem veszek használtan semmit
2021. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék használtam, max ilyen egy-két hetes telefont. Ki lehet fogni ilyet is. Olyat ami tényleg használt, olyat soha, már csak az akkumulátor miatt sem, ami olyankor már jóval gyengébb.
2021. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézz szét a nem használt mobilok között, ne kockáztass,kifoghatsz egy jó mobilt használtan is de nekem az a tapasztalatom hogy nem sokáig bírják
2021. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem sem olyan dragak a mai telefonok, nyugodtan lehet a szolgaltatotol is venni, kedvezmenyesen.


200 ezer korul mar lehet kapni viszonylag jo telokat is.


Az alatt ennyi erovel mar zoknit is vehetnel.

2021. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi két telefonom használt, régebbi csúcskategória. Semmi gond nem volt velük.

Én inkább veszek egy régebbi csúcskategóriást mint egy középkategóriát.

2021. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8: Rosszul vagy te összerakva, kedves barátom/barátném. 100 emberből 99-nek nem kell olyan tudású telefon, amilyenje van.
2021. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!