Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone kártyás szolgáltatás...

Vodafone kártyás szolgáltatás miért határozott idejű és miért kapok egy kétoldalas, sűrű, apróbetüs szerződést hozzá? Nem úgy van, hogy egy évig használható, HA feltöltöm?

Figyelt kérdés

Nyaralás alatt aktiváltam a tartalék Vodafone SIM kártyát, amit még pár hónapja kaptuk egy mobilvásárlás során. Az 1GB net miatt. Megjött e-mailre a szerződés és abban vannak elég furcsa dolgok, és most a Vodafonnál pont szünetel az ügyfélszolgálat.

Július közepén 2000-rel feltöltöttem, az egyenleg mindjárt 810 Ft lett nem tudom miért.Lett net, van még lebeszélhetőség is elvileg, de egyébként van számlás előfizetésem is. Ez a másik vodás csak rövid időre kellett. Erre jön a szerződés és ilyenek vannak benne, hogy " A határozott idõtartam elõtti megszûnés jogkövetkezményei:

Elõfizetõ általi egyenlegfeltöltés új határozott idejû szerzõdés ráutaló magatartással történõ megkötésének minõsül. Az Elõfizetõ általi

egyenlegfeltöltéssel az elõzõ határozott idejû szerzõdés megszûnik azzal, hogy az Elõfizetõ hívószáma változatlan marad. Ebben az esetben és

az elõre fizetett szolgáltatások egyenlegfeltöltéssel történõ meghosszabbítása esetén a Szolgáltató az Elõfizetõ által kifizetett, de az

egyenlegfeltöltést megelõzõen fel nem használt díjat az új Elõfizetõi Szerzõdéshez kapcsolódó egyenlegen jóváírja."

Nem is értem az egészet. Ha én soha többé nem töltöm fel, akkor mi van?

Másik dolog meg, hogy ma! (pedig utoljára 07.19-én töltöttem rá 2000-ret) jött egy sms a Vodától, mely szerint köszönik a 2000 Ft feltöltést. Nyitott egyenleg -2000, lejárt tartozások összege: -2000 FT. Ez most mit jelent?



2021. júl. 31. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért határozott idejű, mert egy évig él, ha nem töltöd fel újra.
2021. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi a -2000 Ft? Még egy hónap se telt el és nem is fogyott el róla a pénz, meg nem is kötelező rá tölteni. Meg hát nem ma töltöttem rá 2000-ret. 12 nap elteltével köszönik meg sablonüzenetben?
2021. júl. 31. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Már egy hete nem működik semmi a Vodafone-nál 🤷‍♂️
2021. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És azóta se...
2022. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!