Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet Huawei mobilról a...

Lehet Huawei mobilról a korábbi play áruházak appokat használni?

Figyelt kérdés

Megvettem, de nem gondoltam, hogy ennyire szar. Én app- ban diktálom és fizetem a számlák zömét stb


Most hogyan? Ti tudtok valami okosat ajánlani erre?



2021. aug. 1. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Megvettem, de nem gondoltam, hogy ennyire szar."

Ha neten rendelted, akkor 14 napod van visszaküldeni indoklás nélkül.

Ha személyesen, akkor van gáz...


"Most hogyan? Ti tudtok valami okosat ajánlani erre?"

fel lehet tenni az összes google cuccot egy kis mókolással, rengeteg útmutatót találsz. De csak olyan csinálja, akitől nem áll távol az informatika világa.

itt keresgélj, ez megbízható: [link]

2021. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan melyik alkalmazásra volna szükséged?


Az AppGallery folyamatosan bővül, ami meg még nincs fent, arra ott az Aptoide pl.



Telekom számlát én is alkalmazásból fizetem, mobilbank (Erste George) működik rendesen.

2021. aug. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! ENERGIAPP kellene
2021. aug. 9. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Aptoide-n fent van.

Kipróbáltam, sajnos egyből nyavajog a Google Mobil Services miatt, bár nem tudom, minek kell neki a Google..


Az nem a Huawei hibája, ha egy szolgáltatás alkalmazása nem hajlandó google nélkül elindulni.


Lásd a többit, amiket feljebb irtam.

2021. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!