Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a telefonomnak?

Mi baja van a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Bekapcsolni bekapcsol (látható,ahogy fénylik bekapcsolás közben az érintőgombja),de fekete a képernyő.Töltőre raktam semmi,4 órája ezt csinálja,samsung galaxy a5-ös telefon


Tiszta ideg vagyok már,legszívesebben apró darabokra törném,van pár fontos információ,amit csak a telefonomon tudok elérni.



2021. aug. 1. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Akkor azok nem fontos információk :))

Ha azok lennének, akkor lenne róla legalább 2 tárolón mentésed(pld pendrive-külső HDD/CD-külső SSD)

2021. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oh de,mert,amikor megkaptam a telefont az elejétől perce pontosan tudtam,hogy olyan fekete lesz a telefonom képernyője,mint a fekete lyuk és ez miatt gyorsan inkább lementettem pár felhasználó nevet meg jelszót külön egy pendrivera...ja hogyne.


Lényeg a lényeg,mitől van ez? Veletek is volt már ilyen,ha igen,akkor mi volt az oka?

2021. aug. 1. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb minden elromlik.

Érte valamilyen külső fizikai/természeti hatás?

2021. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ugyanígy jártam én is az a5-el.Elvittem több szervízbe is de mind azt mondta hogy meghalt az alaplap.Vettem egy xiaomit az eddig jól szuperál.
2021. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fizikai ja,mondanám,hogy az a baja,de még az első vlágháborút is túlélte már,hányszor volt olyan kiesett a kezemből véletlenül és kutya baja lett,de ki tudja,mert most felb*sztam magam és ráütöttem egyet és azóta ilyen,lehet most ez miatt.



Előtte is volt már ilyen,pedig semmi fizikai hatás nem érte,olyankor pár napig volt ilyen.Gyakran volt az,hogy tele volt a tárhely (pedig mindent kitöröltem majdnem,még a facebookot is eltávolítottam) és az miatt sokat sz*rakodott. Lehet ez is közrejátszik,már nehezen bírja,túlterhelt.


De ja,amit az előbb írtál,előbb utóbb minden elromlik.

2021. aug. 1. 21:57
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es


Milyet? És az milyen? Jól bírja meg minden?

2021. aug. 1. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha rácsapsz a telefonra, azt nem hálálja meg.
2021. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefonban a kijelző és az alaplap a két fődarab, egyikük vagy mindkettő ledobta a szíjat. Szervív el tudná dönteni, de az adataidtól kb. már most érdemes lenne elbúcsúznod.
2021. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!