Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 11 milyen teló?...

Xiaomi Mi 11 milyen teló? Most Redmi Note9 PRO használok szeretnék váltani jó választás szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 17:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Brutális telefon?
2021. aug. 3. 17:22
 2/3 grafno ***** válasza:
62%
Ha brutalt akarsz akkor mi 11 ultra. Nekem s10+ van lassan 2eve de szerintem nincs nagy kulonbseg szintben ennel a telotol. Max rancfelvarras. Ami jobb a kijelzo meret nagyobb, 1el ujabb proci, 1el ujabb gpu, meg jobb kamera pl 4k(ami jó 30-t bir) ha a csucsot nezed pl s21ultra. Teljesitmenyben szinte ugyanaz. A xiaomi mellett talan 65w (vagy 100w) gyortoltes szol. En is neztem a mi11t de ultra akartam a 2x ar miatt nem ér annyit szerintem. En megvarom a jovoev elejet. Szerintem nem rossz telo. Tud mindent amit kell.
2021. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

SD888 melegszik, szóval én nem ajánlom.

SD870-es telefont annál inkább, ha játszik más brand akkor Moto G100, Xiaomi-n belül Xiaomi F3.

2021. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!