Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ttps://images.app.goo.gl/q7Rix...

Ttps://images.app.goo.gl/q7RixDbGdAoGHfWm8 ilyen töltöm nem tölt a mobil pedig forró lesz. Lehet vele valamit csinálni vagy kuka? Csak a qc 3.0 rész szoktam használni qc gyorstöltős a mobil.

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 4. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kínai sz@rokkal vigyázni kell. Én nem kockáztatnék vele.
2021. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit ajánlasz? Linket tudsz adni? QR 3.0 szivargyújtós gyorstöltő. (Xiaomi redmi note 9 pro)
2021. aug. 4. 16:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve nm tudom számít úgy vettem észre hogy akkor van vele probléma ha egy bizonyos szint alá merul a mobil.
2021. aug. 4. 16:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés. Én úgy tudom mindent Kínában gyártanak. Vagy nem?
2021. aug. 4. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, a legtöbb dolog tényleg kínában készül(made in P.R.C.). De ez nem jelenti azt, hogy nem jó, bár én vigyáznék az ilyen noname cuccokkal, képes elintézni a telefont.

2021. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de melyik a Nem nonem?
2021. aug. 4. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából a népszerűbbek. Árukeresőn látod a "top listát", de a hozzászólások alapján is lehet dönteni.
2021. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!