Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudnak egy normális...

Miért nem tudnak egy normális telefont se legyártani?

Figyelt kérdés
Ami nem méreg drága; nem megy tönkre vagy lassul be brutál módon fél év alatt, hanem minimum 2-3 évig telefon marad; nem akadozik; nem fagy le és nem beérni kell vele, hogy valahogy még kibírom ezzel a szarral, hanem azt mondod, hogy igen, ez egy jó telefon. Az egész iskolás éveim azzal mentek el, hogy egyik telefon után vettem a másikat, legfeljebb egy évet bírtak legtovább, de van ami 2 hónap után már kuka volt, pedig jókat írtak/mondtak róla (igen, xiaomi). Most legutóbb a 60 ezer forintos lenovom hagyott cserben, ami olyan bugokat produkált, hogy már csak felidegesített vele. Gondoltam veszek akkor egy olyan telefont, ami nem közép kategóriás, hanem valamikor a csúcs volt, egy iPhonet. Mivel az iPhoneok konkrétan megfizethetetlen áron vannak árulva, nyilván használtan vettem, ami kezdődött azzal, hogy a kapott töltő 1 hét alatt elromlott, másikat kellett venni, most meg már recseg a kijelző, mert enged el a ragasztó. És igen, aki a fszerdőbe megy, ne csodálkozzon... De kérdem én, mit tehetne az ember, ha az Androidos telefon mind szar, iphone meg olyan drága, hogy az életben nem fizetem ki egy összegben? Vegyek egy nyomógombos Samsungot, amin még van wifi, vagy mit csinálhat az ember, ha egy normális telefont akar, ami nem kerül egy használt autó árába?
2021. aug. 4. 20:13
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és a Lenovo már azóta nem is tölt, szóval jelenleg az iPhonet kell használnom. Azt mondták "ez iPhonet, sose fagy le", aham :)
2021. aug. 4. 20:14
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

"nem megy tönkre vagy lassul be brutál módon fél év alatt, hanem minimum 2-3 évig telefon marad; nem akadozik; nem fagy le és nem beérni kell vele, hogy valahogy még kibírom ezzel a szarral, hanem azt mondod, hogy igen, ez egy jó telefon."

Ez egyszerű, ez az iPhone!

"Ami nem méreg drága"

Ez meg az álmod!

Minden ami jó, működik, nem megy tönkre az drága!

Vagy az van, hogy a gyártó olcsón odaadja a termékét és majd mindig visszaviszed javíttatni, cserélni, vagy pedig odaadja drágán és akkor nem cseréled sűrűn és nem kell javítani sem.

Ez mindenre is igaz, nem csak a telefonokra!

A lényeg:

A gyártó a pénzénél lesz, mert te kisember ugyanannyit el fogsz költeni az eszközödre.

2021. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Részletre nem tudsz kihozni egy Iphone-t mondjuk bármelyik szolgáltatótól?(nem tudom melyiknél vagy)Media Marktban is van ilyen hogy havi részletre kihozod csak nyilván fizetni kell minden hónapban a törlesztőjét.
2021. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
De tudnak, csak az 200-300k..
2021. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%

Valamit nagyon rosszul csinálsz, nekem még egy telefonom se volt ami ne bírta volna 2-3 évig. Pedig volt már Samsung, Honor, Nokia is, egyikkel se volt gondom.

IPhonera meg nem érdemes költeni, mert a pénzed nagy része csak a márkanévre megy el. Feleannyiból kapsz egy Androidos telefont ami legalább ugyanannyit tud.

2021. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem volt még olyan telefonom, ami fél év alatt tönkre ment vagy belassult volna. Pedig az utóbb kettő Xiaomi volt. És nem csúcsmodell egyik se.
2021. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%

Nekem 5. éves a Jiayu S3+ (ugye nem is ismeritek?) Androidosom.

Ez a cég 1 évben max. 2 új telefont hoz ki, az viszont nem gagyi.

5fél", full HD kijelző, 3GB RAM, 32GB ROM, 8magos 1,7-es processzor, 4G, NFC, nem sorolom. 40e alatt megkaptam, kintről fizetve a "különdíjat" is.

Nem lassul, karban kell tartani és megy szépen...

Gondoltam vennék már másikat, de nem kínálnak igazából jobbat, marad.

2021. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Xiaomiról annyit, hogy a kategória leggyorsabbja néven volt róla videó youtubeon (redmi 7), ahhoz képest konkrétan feloldás után bármitől lefagy.
2021. aug. 4. 20:36
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

"Most legutóbb a 60 ezer forintos lenovom hagyott cserben"- gondolom a korábbi telóid is mind az akkori kategória legaljához tartoztak.ott a mi 11 lite,ha ki tudod hozni részletre akkor azzal nem lesz gondod.

Itt inkább az a probléma hogy ha csak nezezni akarsz akkor már ahhoz is olyan brutál erő kell ami még egy régebbi pc-t is megfog.tehát telóból is erős kell mindenképp,de egy ilyen 3GHz körül járatva sokat fogyaszt és melegszik is.(mondjuk fogyasztásban a nagy felbontású kijelző,magas képfrissítéssel viszi a prímet..)csodák nincsenek,a jelenlegi technológiának megvannak a korlátai.

2021. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
7) nem tudom eldönteni hogy ezt komolyan írtad-e.mt6752 soc,ez azért nem egy erőmű.nehéz elképzelni hogy lehet rajta netezni.
2021. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!