Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia x6 16gb-ot szeretnék...

Nokia x6 16gb-ot szeretnék venni, kiváncsi vagyok a véleményekre!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Telefoncserén gondlokodok és hát amit itt olvastam nem túl meggyőző az x6-ról de talán azért mert régebbi postok ugye a CWM-es dologgal mes stb,stb, szóval azt szeretném megkérdenzni tartósságra és már egyebekre nézve milyen az x6 os?Akinek van ilyen mindenképpen írjon!


2010. aug. 28. 22:09
 1/5 anonim válasza:
én ugy tudom hogy az nagyon jó! az az érintőképernyős, ugye? én Nokia 5228 vagy 5230at akarok. de már láttam egy katalógusban az X6-osat szerintem elég klassz!!!!
2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az oké csak amit eddig itt találltam róla nem meggyőző bár azok áprilisi postok azt nem tom mikor jött ki CWM nélkül
2010. aug. 28. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

én így voltam a teloval:

először akartam venni 5800at aztán rájöttem hogy az x6 jobb mostmeg ugy vagyok vele hogy olyan árba biztos van jobb telefon akkor akadtam rá a samsung wave-re nagyon kis telo ink ezt vedd meg +4e és jobb.

2010. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát inkább én nokia fan vagyok egyszer tértem el ettől a márkától akkor is ráfáztam:S
2010. aug. 28. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Na figyled:

a CMW kiadás óta már van 16gb os változat is,és 8gb-os is.

A cinikus,akiknek még kezünkbe se volt ilyen mobil,és nincs rá pénzük azért írják.Nekem kb.500telefon fordult meg már a kezemben és bátran kijelenthetem az X6 ABBAN JÓ AMIRE KITALÁLLTÁK!

Érintő-kapacitív

Zene-Xpress music,brutálisan jól szól.stereo

Viszont a Samsung Wave sokkal jobb,nem egy kategória.

Nemes anyaghasznállat,snapdragon 1ghz-es processzor,nagyobb kijelző!SUPER-AM-OLED!

HA A Wave-t veszed,nemfogsz csalódni

ESKÜSZÖM!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=fb95KNbDeSI

2010. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!