Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P50 Pro vagy IPhone 13?

Huawei P50 Pro vagy IPhone 13?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket éri meg majd megvenni ha a kamera, tárhely, és az üzemidő a lényeges elsősorban.
2021. aug. 5. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem Huawei.

Szerintem az IPhoneokat nagyon messziről kerülni kellene mindenkinek! (Hangsúlyozom, hogy SZERINTEM!)

2021. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%

1.szerintem meg nem kéne kerülni...régóta iphonet használok igaz használtam mindent de én megvagyok az iphonenal elégedve! Jó hogy leírod kerüljék őket de hogy miért azt már nem..

kérdező még nagyon nincs is hír a 13-as szériáról de én az iphonet javaslom ennek ellenére, sokáig jönnek frissítések rá, nagyon gyors és stabil, évekig hű társad lesz. persze mindenki úgy vegyen ahogy igényeli de szerintem nagyon helyén valóak az iphoneok.

2021. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Első hülye.


Szerintem is iPhone legyen. Ár - érték arányban az éri meg a legjobban. Hiába 300 ezer körüli áron kapod, de 5 evig használható, megkapja a legújabb rendszer frissítést. Értékállóbbak is, mint a többi márka. Egy androidos kínai telefon 1-2 évesen jó ha 50 ezret ér.

2021. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Huawei esetében nem lesz Google alkalmazásbolt. Erre számítani kell.

Ha valakinek kell a google, akkor Huawei ki is esett.


Lehet ügyeskedni a telefonra, előbb utóbb lesz rá ilyen félig ügyeskedett megoldás. Ami azzal jár hogy telefon frissítésekor minfen eltűnik és újra kell telepíteni az egész google óbelebancot.

Honor hát elvileg annak lesz a P50 klónjához. Hogy az milyen telefon lesz az kérdéses. Szerintem honor 10 óta nem vollantottak nagyot...

iPhone 13 ról meg kb semmit se tudunk. Úgy nehéz bármit is mondani róla.

Mindenben jobb lesz egy kicsit a 12 nél addig oké... DE miben és mégis mennyire?

2021. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Honor50 -t is néztem
2021. aug. 6. 06:48
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Iphone 13 a kompatibilitás miatt.
2021. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!