Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rendőrségi nyomozás során...

Ha rendőrségi nyomozás során kell feloldani valaki telefonját, akkor a gyártó fel tudja oldani?

Figyelt kérdés

Nyilván elméleti a kérdés

Szóval ha van egy gyilkosság, ahol valakinek át kell nézni a telefonját, akkor a rendőrség kérvényezhezi a telefon gyártóját hogy megadják a jelkódot vagy eltűntessék a zárat a telefonról?


2021. aug. 5. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Itt van például egy a több 100 szofver közül ami simán kivonja az összes adatot lezárt telefonokból is: [link]
2021. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%

Majd vitatkozom veled 10-es ha megtanulsz írni!

csá

2021. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Csak az ilyen hekkeléseket a bíróság ki zárja a bizonyítékok közül. Még akkor is ha emiatt el kell engedni a gyilkost."

Ez nem igaz, miért írsz hülyeségeket, ha nem értesz hozzá. Illetve USA-ban igen, de itt NEM.

2021. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok a tízes.

Tudok írni csak a telefon bele javít és sokszor ez sül ki belőle.

2021. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ez nem igaz, miért írsz hülyeségeket, ha nem értesz hozzá. Illetve USA-ban igen, de itt NEM."


Én írtam ezt a be jegyzést.


Akkor bírósága válogatja

2021. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!