Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok telefonról...

Miért nem tudok telefonról fájlt feltölteni?

Figyelt kérdés
A legalapabb, pl. egy Gmail melléklet, amit nem tudok csatolni. Feljön a fájlkezelő, kiválasztom a fájlt, majd semmi sem történik tizedszerre sem. Ugyanigy nem tudok pl. Jófogásra képet feltölteni egy hirdetéshez. Laptopról, tabletről oké, telefonon szívok csak ezzel. A kért engedélyt a fájlok olvasásához már korábban megadtam, új engedélyt nem kér, nincs hibaüzenet, a fájl kiválasztása után nem csinál semmit. (Xiaomi Mi 10 Lite 5G)

2021. aug. 6. 18:57
 1/2 A kérdező kommentje:

Megvan a hiba, a MIUI-optimalizáció ki volt kapcsolva. Ha bekapcsolom, enged fájlokat feltölteni.

Miért volt kikapcsolva? Amoled kijelzős a telefon és van rajta AOD funkció. Ám az optimalizálást bekapcsolva mindössze 10 másodpercig jeleníti meg a kikapcsolt kijelzőn az időt, ezt pedig nem lehet átállítani, tehát a bekapocsolt optimalizáció pont az AOD lényegét öli meg.

2021. aug. 6. 19:15
 2/2 A kérdező kommentje:
Pár percre kapcsoltam be az optimalizációt tegnap, hogy kipróbáljam, ez az idő elég volt arra, hogy beletúrjon a beállításokba és kilője a korábban megadott engedélyeket. Pl. a galéria nem tudta olvasni a belső tárhelyet, mert nem nem volt engedélye a hozzá, vagy éppen az időjárás alkalmazás nem tudta frissíteni a helyet, mert töröve lett az engedélye a helyhozzáféréshez. Ezek, a fentiek és még hány ilyen bosszantó apróságot okoz, amire csak később fogok rájönni... ha valaki erre jár és Xiaomi telefonja van, az ne engedélyezze a MIUI-optimalizációt, ha jót akar magának. Nagyon önállóak ezek a telefonok már, kezdem úgy érezni, én vagyok a telefonért, nem a telefon van értem.
2021. aug. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!