Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone feltöltős kártyánál...

Vodafone feltöltős kártyánál ez ingyen adatot jelent?

Figyelt kérdés

"Úraindul az 5 GB extra adat!

A díjmentes adatot automatikusan aktiváljuk a fiókodon és augusztus 22. éjfélig használhatod fel, további tennivalód nincs vele. Az extra 5 GB adat a tarifacsomagod adatkereténél nem jelenik meg."



2021. aug. 6. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Igen, ha díjmentes, akkor ingyenes.

2021. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A díjmentes adatot automatikusan aktiváljuk"

Díjmentes = költségmentes = neked nem kerül semmibe = nem von le pénzt, stb.

2021. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor adnak ingyen netet? Nekem nincs a telefonomon net. Hívtam őket mit jelent ez a mondat, hogy akkor mindenki kap-e, de persze csak várattak, nem vették fel.
2021. aug. 6. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A közelmúltban volt valami átállás új rendszerre és nem voltak elérhetőek, ezért kapott minden ügyfél ajándék mobilnetet, ami most újraindul. Ingyenes, nem kell fizetni érte semmit, 5 GB forgalom után leáll. Az előző 5 GB-ot elhasználtam, a felét már a mostaninak is.
2021. aug. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem azt írták hét elején e.mailben, kapok 5 gb-ot kedd éjfélig feltöltik, és péntek éjfélig használható. meg is kaptam, de szerencsére még ma is van net a telefononomon, akkor valszeg meghosszabbították augusztus 22.-ig.
2021. aug. 7. 09:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!