Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lett kevesebb hely a...

Miért lett kevesebb hely a telómon úgy hogy pedig töröltem alkalmazásokat és a biztonsági mentések is ki vannak kapcsolva?

Figyelt kérdés
Iphone 6om van. Le szerettem volna tölteni valamit de már így is majdnem betelt a tárhelyem ezért elekzdtem törölgetni alkalmazásokat, képeket. Eltávolítottal az instagramot a messengert a fecbookot meg egy játékot is és pár képet. Megnéztem mennyi tárhelyem van és kevesebbet írt mint ami ezelött volt. Mostmár ott tartok hogy azokat az alkalmazásokat se tudom visszatelepíteni amiket letöröltem. Pedig már rég ki vannak kapcsolva a biztonsági mentések is hogy ne foglaljon helyet. Mitől van ez? Hogy tudom megoldani?

2021. aug. 7. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak az alkalmazásokat törölted, vagy az adataikat is?

indítsd újra a telefont és várj picit! Kell neki idő mire normálisan jelzi a tárhelyet!

2021. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 petepeti8 válasza:
73%
Az Iphone csinál törlés után is mentéseket a képeről és a videókról szóval elképzelhető hogy a galériába kell menned és ott törölni a letörölt elemeket, de pontosat nem tudok mondani mert nem használok ios-t.
2021. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket az újraindítássegített
2021. aug. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!