Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 befagyott nem reagál,...

Iphone 7 befagyott nem reagál, segítség kéne sos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!

Adott egy másfél éves Istyle-ban vásárolt Iphone 7 készülék (128 gb)

Megtelt a tárhelye, tegnapi nap folyamán vásároltam egy 8as készüléket (256 gb)

Elkezdtem az adatokat átvinni az egyikről a másikra és a felénél megszakadt, mert a 7es túl melegedett. Azóta próbáltuk a gépre rátenni biztonsági mentésként az adatokat (sikertelenül), lekapcsolt a gépről..

Megpróbáltam újra indítani a telefont, sajnos azóta fehér háttér fekete apple lógó..

Nem reagált semmire így rádugtuk a gépre és megpróbáltuk lefrissíteni itunes-szal, nem sikerült..

Sajnos kikapcsolni se tudtuk így hagytuk lemerülni az éjszaka.

Ma reggel bementünk vele az Isamuraiba segítséget kérni ott azt mondták sajnos csak visszaállítani lehet adatmentést nem tudunk csinálni.

Itt az a probléma hogy nagyon rég nem készült biztonsági mentés róla és nem szeretnék több mint 40.000 fényképet és 400 videót elveszíteni, mert nagyon fontos emlékek..

Letöltöttük a 3utoolst a gépre és azzal próbáltuk megcsinálni (bepipáltuk a retain user’s data)

Minden jól ment, a telefon végre jelezte hogy elkezdett csinálni valamit (a telefonon megjelent egy csík), azonban a felénél errort dobott..

Most nem tudjuk mit csináljunk, mert félünk lehúzni a gépről a telefont mert még mindig ott van az a töltési csík..

Minden áron szeretném megmenteni legalább a képeket és a videókat ha mást nem is sikerül..

Köszönöm a segítségeket!



2021. aug. 8. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Húha... hát erre nehéz bármit mondani.

Egy kényszerített újrainsítást megpróbálnék.

"Tartsa megnyomva egyszerre a hangerőcsökkentő gombot és az Altatás/Ébresztés gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el mindkét gombot."

Ha bebootol akkor le kell törölni csomó mindent és újraindítani.


Ha nem működik akkor itt a 4. pontot csináljátok:

[link]


Ha ez sem megy akkor sajnos DFU módba kell rakni és újratelepíteni. De ez töröl mindent a telefonról.

2021. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Pedig azt mondják hogy ez nem fagy le.
2021. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, végül sikerült a 3utoolsnak leszoftverelnie és az adatok megmaradtak. Fent voltak az icloudban onnan töltötte le a telefon.
2021. aug. 8. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért pontoztál le? :(
2021. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb meg figyelj oda és ne pakold tele minden vacakkal a telefonodat és rendszeresen csinálj mentést a képeidről!

remélem tanultál ebből az esetből!

2021. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Nem pontoztalak le :(
2021. aug. 9. 17:17
 7/7 A kérdező kommentje:
5. Igen tanultam belőle. Biztonsági mentés azért nem volt róla készítve utóbbi időben, mert semmit sem engedett a telefon csinálni, ezért is vettem a 8ast.😊 Vettem most icloud tárhelyet is, biztos ami biztos!
2021. aug. 9. 17:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!