Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak,ha a telefonom...

Mit csináljak,ha a telefonom nem kapcsol be és a működő töltő sem tölti?

Figyelt kérdés
A telefonom egy Huawei Y7 (2019)-es készülék,ha ez segít valamit

2021. aug. 8. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki másik töltővel.

Ha nem jó, akkor jobb esetben akku gond lesz, rosszabb esetben alaplaphibás.

2021. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont egyik nap jártam így. Egyszerre nyomtam nagyon hosszan a három fizikai gombot az oldalán. Bekapcsoló-felhangosító-lehalkító. Végül jó sokára bekapcsolt.

Onnan szedtem az ötletet hogy kb 10 éve egy tabletem nem akart bekapcsolni, szerelőhöz vittem, aki ezt csinálta vele és működött.

Hátha nálad is beválik.

2021. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azért nem kapcsol be mert le van merűlve, és már vagy 6 töltővel kipróbáltam, de sajna egyiknél sem töltött, azért köszi a segítséget amugy.
2021. aug. 8. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen elromlott a bemenet. Vagy az sérült meg vagy valami az akksi és a bemenet között valami valamiért megszakadt. Elhasználódott vagy nedves vagy párásodott vagy igazából akármi.
2021. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rakd fel töltőre és legalább fél óráig ne piszkáld.


Lehet, hogy csak csutkára van merülve és emiatt nem jelzi rögtön a töltést sem.

2021. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az alaplapra tippelek, de szerviz megmondja.
2021. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit töltőnek hívsz, az valójában nem az. Ami a töltést vezérli, az a telefonod része. Ha az nem engedékyezi a töltést, akkor vagy elromlott, vagy az akku hibás.

Szervizben meg tudják nézni neked.

2021. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A telefon tegnap estétől ma estéig töltőn volt,mégsem változott semmi, és az még a probléma, hogy a hátlapját nem lehet leszedni, majd tervezem elvinni szervizbe, és köszönöm a válaszokat
2021. aug. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!