Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS!! Tönkretettem a telefonom ?

SOS!! Tönkretettem a telefonom ?

Figyelt kérdés

Töltöttem a telefonom egy Regi toltovel. Kihuztam hogx használjam az újat mert Az gyorsabban tolt.


És egyszerűen nem megy bele a csatlakozóba az új tolto!! Miért ?


Csináltam képet a csatlakozorol nem néz ki úgy mintha baja lenne


Akinek van ötlete írjon legyszives!!


2021. aug. 8. 23:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
iPhone 12rol van szó!!
2021. aug. 8. 23:20
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Az előbb még arról volt szó, hogy összetört a telefonod és elővetted a régi Galaxy S6-ot, aminek gyenge az akkuja.
2021. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az a kérdező nem én voltam.

Apple termékeket használok már az iPhone 5 óta.

2021. aug. 8. 23:35
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
így nem tudod tönkretenni semmiképpen, ha nem törted bele az előzőt, gondolom azt észrevetted volna, akkor csak tele van szutyokkal a port. piszkáld meg egy kicsit a sim tűvel aztán belemegy az
2021. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már csináltam. Nem történt semmi


Nem megy be teljesen. Belemegy de nem “kattan” vagy hogy is mondjam

Nincs bent teljesen és nem értem.

Van valami fehér benne, de amikor megpiszkáltam nagyon úgy tűnt hogy az a darab nem akar mozdulni

2021. aug. 8. 23:55
 6/18 A kérdező kommentje:
2021. aug. 8. 23:57
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony kosz lesz. Eros lampafeny mellett tűvel piszkald ki! Kikapcsolt allapot, es a fem pinekre nagyon vigyazz, kivulrol befele mozdulatokat hasznalj csak, oldalra ne!
2021. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szóval az a fehér cuccli nem valo oda igaz ?
2021. aug. 8. 23:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt azért van baj rendesen ahogy látom. Ha kosz van benne az kőkemény tud lenni, szóval nem fog egy kis pöccintésre kijönni, a port széleitől kapard ki szépen csak ne bántsd a pineket, ésszel
2021. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az semmikep sem.
2021. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!