Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Konzolvilágból vegyek iphone-t...

Konzolvilágból vegyek iphone-t vagy inkább aqua.hu, vagy nincs különbség?

Figyelt kérdés
Mindkét üzlet a 3 év garit ígéri, gondolom nincs különbség a kettő között.

2021. aug. 9. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs különbség, egyiknél sem kapsz gyári garanciát a telefonhoz, úgyhogy ha baj van, akkor önköltséges lesz a javítás.
2021. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább az aqua-ból venném.
2021. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

"Nincs különbség, egyiknél sem kapsz gyári garanciát a telefonhoz, úgyhogy ha baj van, akkor önköltséges lesz a javítás."


Na és ezt a zöldséget honnan szedted nagyokos?


Bár Iphone-ról nem tudok nyilatkozni, de annó a Konzolvilágtól vettem XOne-t. Azt hiszem egy hétig a bolt veszi vissza ha baj van vele, utána Microsoft gyári garancia.

2021. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

1#enye-benye!

[link]


Elvileg ez alapján nincs különbség.

2021. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Mindkét boltból rendeltem már, teljesen megbízhatóak. Nyugodtan vedd onnan ahonnan szeretnéd, lényegi különbséget nemfogsz tapsztalni.
2021. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Konzolvilágból érdemesebb. Ha baj van ráírsz Konzol világ Ricsinek és ő elintézi a garit, ha valamelyik bolti eladó problémás lenne. Aquaban nincs ilyen ember.
2021. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!