Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 vagy 12 pro éri meg...

IPhone 12 vagy 12 pro éri meg jobban egy átlag felhasználónak? Árban elég nagy különbségek vannak, és én csak annyi különbséget látok köztük, hogy a pro jobb éjszakai képeket készít. Többi minden ugyan az szerintem, ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
A sima 12nek nem vastagabb a keretje? Vagy rosszabb az üzemidő? Vagy rosszabb a képernyőfelbontás? Vagy miben rosszabb a sima 12 mint a 12 pro? Mivel árban 60-70 ezer forint különbségek is van, és nem értem miért, ha szinte ugyan az a 2 telefon. Tényleg csak az a +1 kamera miatt kerül többe?

2021. júl. 7. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Iphone 12 Pro Max előnyei:

- nagyobb akkumulátor

- nagyobb képernyő


Én ezt fogom venni.

2021. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Tudsz olvasni nem ? Az Apple oldalán elég részletes összehasonlítás van.
2021. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm.

Második: Tudok olvasni, és pont ez ami miatt feltettem a kérdést.

Mert én mint átlag felhasználó nem látok nagy különbséget, a +1 kamerán kívül, árban még is nagy különsbég van.

A 11 és 11 pro között elég sok különbség volt, ez meg is magyarázta az ár különbséget.

Viszont jelenleg nem ez a helyzet, és telefon vásárlás előtt igen is fontos, hogy mennyit költök, és megéri-e nekem a pro +1 kamera miatt.

Ezért szeretnék választ kapni, hogy valóban így vannak-e a dolgok ahogy én látom.

2021. júl. 7. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

"Mert én mint átlag felhasználó nem látok nagy különbséget, a +1 kamerán kívül, árban még is nagy különsbég van."


Ha átlag felhasználó vagy, akkor a 12 éri meg neked, nem kell a drágább.


"Többi minden ugyan az szerintem, ez tényleg így van?"


Nem, nem így van, az Apple oldalán nagyon szépen össze lehet hasonlítani.


"Második: Tudok olvasni, és pont ez ami miatt feltettem a kérdést."


Szerintem fuss neki még egyszer az olvasásnak, de ne csak görgesd a lapot, olvasd is el.

2021. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem éri meg az az egy kamera a felárat, kijelző méret ugyan az.

Aki a nagyobb ki jelzőhöz van szokva mert eddig 6.5 6.7 colos Androidos telója volt annak elsőre kicsinek tűnhet a méret, a pro max már méretes, de ott meg még nagyobb a felár sajnos.

2021. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!