Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs giroszkóp a telefonomban...

Nincs giroszkóp a telefonomban. megoldható hogy a cardboard és a többi hasonló app gyorsulásmérőt használja helyette?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a telefonban a gyeoskóp? Forog benne egy kis tárcsa?
2021. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Giroszkóp semmilyen telefonban sincs.
2021. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs elgépeltem, egyes voltam. :)
2021. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

2-nek.

Nem mondod! Miért mondod?

Built-in SensorsBuilt-in Sensors

Built-in compassBuilt-in electroinc compass types: 1D, 2D, 3D Yes Yes Yes

Built-in accelerometerAn internal component that senses acceleration components of the device. Used for automatic screen rotation and for games and applications that rely on acceleration measurement on X, Y, and Z axis. Possible types: 1D, 2D, 3D Yes Yes 3D accelerometer

Built-in gyroscopeAn internal component that senses the orientation of the device. Used for automatic screen rotation and for games and applications that rely on the devices position in the X, Y, and Z axis. Possible types: 1D, 2D, 3D Yes No 3D gyro

Additional sensorsBuilt-in ambient (barometer, temperature, altimeter, light, etc.), biometric (fingerprint, HR, step, etc.) and comfort (hall sensor, gesture sensor, proximity, etc.) sensors Hall, L sensor, P sensor FP sensor, L sensor, P sensor FP sensor, L sensor, P sensor

Itt 3 telefontípus összehasonlítása látható, de Így elég zagyva, de azért mindháromban van: giroscope

2021. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

"Giroszkóp semmilyen telefonban sincs."

Ó dehogynem!

És nem, nem oldható meg házilag, hogy a gyorsulásmérőt használja. Át kellene programozni az appot...

2021. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1

Pl.

[link]

2021. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyébként valami olyan megoldásra gondoltam hogy a telefon "mondja" az appnak hogy az értékek giroszkóptól jönnek, nem vagyok szakember de rootolni megtudom ha így lehetne valamit csinálni vele
2021. aug. 9. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt csak te böfögsz. Én normálisan kérdeztem, hogy hogy néz ki a telefonban egy giroszkóp?

Ha nem tudsz normálisan reagálni, akkor inkább a kocsmában vitasd meg a hasonszőrű tahókkal, mint te.

2021. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A cardboardral nagyon vigyázz ! Igen keményen meg kell rootolni, mert különben fejjel lefelé fog mutatni mindent. Ráadásul a giroszkóp túl lesz pörgetve és szétesik.
2021. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!