Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonok tekintettében...

HunLo kérdése:

Telefonok tekintettében melyik a jobb márka a Samsung vagy pedig a Xiaomi és miért?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 16:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Összeségében!
ápr. 28. 16:08
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Samsung magasabb minőséget képvisel, de előfordul, hogy a xiaomi néhány dologban jobb. Közép és belépő kategóriában mindenképp egy jobb ár/érték arányt képviselnek a kínaiak. Talán a felső szinten is, csak ott már tényleg elvárná az ember a csúcsot, és hoby minden menjen. A xiaomi rendszere nyitottabb, rugalmasabb, mint a samsungos androidok. Eg kinek előny, kinek hátrány...
ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
A Samsung az egyik leg jobb! Utána már csak az iPhone! De ha a Xiaomi és a Samsung között kell választanom akkor a Samsungot választanám.
ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

" A xiaomi rendszere nyitottabb, rugalmasabb"

Ez miben mutatkozik meg?

EU-s hyperOS közel sincs annyira személyre szabható, mint a kínai változat, a One OS-t pedig meg sem közelíti...

MIUI régen volt inkább a legjobbak között, manapság inkább egy a sok közül.


Kérdésre válaszolva:

Xiaomi elég rendesen elmarad minden téren, ott a Xiaomi 14 sztori, hogy rosszul ragasztották az aksit és ezért bepárásodik a kamera.

Az EOL listára elég hamar felkerülnek a telefonok.

Az üzleti stratégiájuk nem túl jó, össze-vissza vannak a telefonok elnevezései pl. a Samsunghoz képest.

Nagyon sok kell még fejlődniük, nekem abszolút úgy tűnt, hogy ők megragadtak egy szinten.

A Samsung pedig rendesen feljött az Apple-re, erre igazából a Huawei lett volna képes ha engedik nekik...

ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én éveken keresztűl xiaomis voltam.

Most váltottam samsungra.

Softwaresen úgy mond funkciók,alapvetően benne levő programok,lehetőségek,funkciók száma elmarad a xiaomihoz képest.

Itt pl:nem birom beállítani azt ,hogy programokat védjem pl:egy mintával.

Ahhoz ,hogy ezt megtudjam tenni le kell töltenni egy külön álló programot pl:avast ,amihez ha előfizetek akkor tudom csak ezt megtenni.

ápr. 28. 17:31
 6/13 A kérdező kommentje:

ill sokkal kevesebb samsungos program,megoldás van rajta!

Pl:a zenelejátszást úgy oldották meg ,hogy alapvetően rajta van a spotify ill a youtube music.Ezzel le van tudva számukra.

ápr. 28. 17:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Szóval bizonyos szempontból hanyag,egyszerű.
ápr. 28. 17:40
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
A Samsung rendszere a legjobb. Nálam veri az ios-t is pedig azt is napi szinten használom. A Xiaomi egyáltalán nem az a szint, bár azért lassan fejlődik.
ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6. A Samsung nem rakja tele minden szarral a telefonokat mint a Xiaomi. A Samsung store-ban sok Samsungra készült alkalmazás van, például Samsung music ha zenelejátszó kell. A Samsung egyébként is biztonságosabb mivel Knox védelemmel van ellátva. Ez egy különálló chip a telefonban.
ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-es

Érdekes.

Tényleg vannak saját dolgaik.

ápr. 28. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!