Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az, hogy magyar...

Lehetséges az, hogy magyar számom van, magyarországon vagyok és hív valaki, felveszem, majd nekem (vagy nekem is) fizetnem kell a hívásért?

Figyelt kérdés

Hallottam itt-ott, hogy így kirabolják az embert, de nekem nem tűnik hitelesnek.

Miért kéne fizetnem ha felveszem a telefont?


Az oké, hogy külföldön vagyok és fizetem a különbözetet, de arról tájékoztat is a szolgáltató.


2021. aug. 12. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazai hálózaton vagy, a fogadott hívás díjmentes. Sajnos a gondolkodásra képtelen idióták keményen terjesztik, hogy ha felveszel egy ismeretlen külföldi hívást, akkor "leszik a pénzed". A Gyk-n is minden ilyen kérdésnél megjelenik 1-2 ilyen kretén.
2021. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van gond, amikor az ember visszahívja a külföldi számot és nem lehet megszakítani a hívást. Ezt általában az afrikaiak játsszák.
2021. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor "leszik a pénzed"

izé... leveszik a pénzed :)

2021. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nem lehet megszakítani? Leteszem azt kész! Nem?


Vagy ha nem lehet letenni (majd elmondjátok miért, mert ezt nem értem), akkor mi van ha lemerül a telefon, vagy mondjuk lemegyek a pincébe ahol nincs térerő?

2021. aug. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!