Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xs miert nem valaszol...

Iphone xs miert nem valaszol a “hey siri”-re?

Figyelt kérdés

A beallitasokban probalnam beallitani, de nem veszi be valamiert.

A mikrofon jo, a kiejtesem is jo, masik eszkoz be vette, ki is kapcsoltam mellette, hogy az ne zavarjon bele, tobbszor probaltam ki be kapcsolni a funkciot de nem megy.

A leguljabb ios 14.7.1 fut rajta, nem raktam ra a beta ios15-ot.


2021. aug. 15. 20:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam ugy is a sirit, hogy eloszor megnyomom a kikapcs gombot az aktivalashoz es ugy megy hangvezerlessel, de valamiert nem megy a hey siri felismertetesw
2021. aug. 15. 20:26
 2/2 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is (iPhone 7+) mióta megvettem nem hallja a Hey sirit így be sem lehet kapcsolni. Ha a fogombot nyomom úgy mukodik. Elég érdekes és idegesito mert hasznos lenne ha hallana hiszen sokszor nem tudok a telefonhoz nyúlni mert tele a kezem vagy valami. Azóta sem mukodik egyébként :(
2021. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!