Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-val kapcsolatos kerdese...

Iphone-val kapcsolatos kerdesekre tudnatok valaszolni? (tanacsok)

Figyelt kérdés

Iphone 5rol valtanek iphone 7+ra.

December korul lenne ez legkesobb januar. Addigra mennyire mehet le az ara ujonnan es hasznaltan?( neztem mostanaban a hasznaltak arait de nagyon csapongo. Egyik 150ezer masik 200ezer)

Inkabb a hasznalt telefon fele hajlok melyik oldalakom erdemes nezelodnom?

5os utan mennyire lehet nehez megszokni a joval nagyobb kijelzomeretet?

7et vagy 7+-t szeretnek,de inkabb a plus. Melyiket erdemesebb? Fontos nekem a kamera azert gondoltam inkabb a plusra es szeretem a nagy telefonokat is.(i5 elott kb akkoram volt mint a 6plus)

Es vegul a 7 vagy 7+ pro kontra erveket tudnatok hozni?

A valaszokat nagyon koszonom!:)



2017. szept. 16. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

kamerában nincs olyan óriási különbség a 7 és a 7plus között. videózásnál jól jön a zoom-olás, de mást nem nagyon tudtam még ezzel a dupla kamerával kezdeni, a portré mód sem vágott a földhöz annyira...ellenben az üzemidő miatt szerintem megéri. nekem előtte iPhone 6-osom volt, azért vettem plust, hogy tovább bírja, meg persze a kamerára voltam kíváncsi, de sajnos többet vártam.


használtakat elsősorban hardveraprón érdemes nézni, igazából mind1 is, inkább az a fontos, hogy személyesen, kipróbálás után vegyél csak. vagy persze a másik eset, hogy elmész egy gsm boltba, ahol vállalnak rá néhány hónap bolti garanciát(ha esetleg persze a gyáriból nincs véletlenül még).

2017. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

7 mellett az ár, illetve a kompaktabb méret szól. Ha ezek nem fontosak számodra, akkor i7+.

Oldal: hardverapro

Hozzászokni szerintem néhány nap alatt, max 1 hét.

Használt eszköz vásárlásánál figyelj arra, hogy ki legyen jelentkezve iCloud-ból (iPhone keresés funkció ki legyen kapcsolva). De sok cikket találsz ezzel kapcsolatban, hogy mire kell figyelni használt iPhone vásárlásakor.

2017. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat!:)
2017. szept. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!