Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A napi szintű játék (napi kb....

A napi szintű játék (napi kb. 2óra) mennyire gyilkolja az akksit?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi Redmi 9T-t vásároltam, nagyon jó az akksija, de az alap feladatokon felül, amire használom, befogtam játszani is, mivel még az új játékokat is elég szépen elviszi kompromisszumokkal.


Érdemes lenne venni egy másik telefont, amit csak játékra használok, és így fel lenne osztva a használat. Vagy ez egy hülye ötlet?


Kicsit soknak tűnik, hogy mindent ezen csinálok.


2021. aug. 16. 16:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Egy Poco X3 Pro-n (256/8) gondolkodok, mivel nagyon jó árban van.


Azt szeretném, hogy 3 évig kihúzzák, mert nem szeretem cserélgetni a telefonjaimat.

2021. aug. 16. 16:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel játszol. Az aknakeresőtől nem lesz baja, ellenben egy 2 órás COD Mobile menet azért sokkal megterhelőbb, de ha az akku túlmelegedne, akkor a telefon leszabályoz.
2021. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Az aknakeresőtől nem lesz baja, ellenben egy 2 órás COD Mobile menet azért sokkal megterhelőbb"


Utóbbi.

2021. aug. 16. 16:13
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, nem tudom mit bírnak ezek a telefonok.


Egy Huawei P8 Lite 2015 telefont gyilkoltam 3 éven keresztül, de tényleg csodálkozom, hogy bírta ki. Kerek 3 év után adta meg magát az akksi, de még így is használható lenne, de már lecseréltem, mert sokat szórakozik töltésnél.


Kérdés, hogy ezek az újabb telefonok milyen időintervallumra, és milyen erős használatra lettek tervezve.

2021. aug. 16. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Anúgy összehasonlítva a p8lite-al nagy előre lépés volt? meg vagy elégedve vele?. A képernyője sokkal szebb a 9t-nek? gondolok itt youtube,filmre meg úgy általánosan is. (Nekem is p8lite van azért is kérdezem).
2021. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ég és föld mindenben.


A Redmi 9T szuper telefon (eddig). Nem tudok nyilatkozni hosszabb távról, mivel kb. 1 hete van meg eddig, de nagyon brutál (jó értelemben).

2021. aug. 20. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!